Stark's Tandpasta DOET ZOO VEEL, KOST ZOO WEINIG. Hogeland, S., wagenmaker, Kon. Wilhelminakade 2rood, IJmuiden. Hogenbirk, J. J., winkelbediende, Burg. Weertsstr. 13, Velsen. Hogenhout, T., fabrieksarbeider, Zanderstraat 3, IJmuiden. Hogenkamp, J. Wmachinist, Fr. Halsstraat 52, IJmuiden. liogewind, J., winkeljuffrouw, Julianakade 8rood, IJmuiden. Hogguer, F. J., Hagelin'gerweg 165, Santpoort. Hoitinga, S., grondwerker, Beukenstraat 40, IJmuiden. HoLSchaap, Wed. L., D. Hartoghstraat 30, IJmuiden. Hollaar, L., Willem Beukelszstraat 33, IJmuiden. Hollander, K„ keurmeester, Molenstraat 12, Santpoort. Hollander, den K., pakhuisknecht, Planciusstraat 45, IJmuiden. Holleman, A., kolenwerker, Stephensonstraat 32rood, IJmuiden. Holleman, P., landarbeider, Hagelingerweg 82, Santpoort. Holleman, W. K., boekhouder, Julianakade 43, IJmuiden. Hollenberg, J., fabrieksarbeider, Tuinderstr. 68, IJmuiden. Hollenberg, P., machinist, van Linschotenstraat 9, IJmuiden. Holman, J., machinist, Zeeweg 88, Velsen. Holman, W., machinist, Roggeveenstraat 5, IJmuiden. Holscher, L., coiffeur, Wijkerstraatweg 180, Velsen. Holst-Boerlage, Wed. C. H., Vinkenbaan 16, Santpoort. Holst, J. L., varensgezel, Pr. Krugerstraat 36, IJmuiden. Holst, L. M., leerares Engelsch, Vinkenbaan 16, Santpoort. Holster, J., Koningsplein lrood, IJmuiden Holterman, O. G., metaaldraaier, G. Doustraat 27, IJmuiden Holtes, L. P. A., spoorwegbeambte, Eikenstraat 3, IJmuiden. Holtslag, A. H., kantoorbediende, Kanaalstr. 198, IJmuiden. Howan, geb. Asses, E. P., Ahornstraat 26, IJmuiden. Homan, H. A., arbeider, C. J. v. d. Sluijsstraat 9, IJmuiden. Homan, H. J., smid, Kanaalstraat 154rood, IJmuiden. Homan-Schijndel, Wed. J., G. Doustraat 15, IJmuiden. Homan, J., los arbeider, de Ruijterstraat 121, IJmuiden. Homan, P. J., stoker, van Wassenaerstraat 29, IJmuiden. Homborg, J. J. M., bankwerker, J. P. Coenstr. 31, IJmuiden. Homburg, E., schilder, Kennemerlaan 88, IJmuiden Homburg, H., kruidenier, Pr. Hendrikstr. 67rood, IJmuiden. 146

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 158