Commissie van overleg voor de werklieden. Voorzitter: D. F. G. Schilling, pi. v. v. Voorz. J. P. Nijssen. Raadsleden: C. P. J. Maas en W. F. Visser. Hoofden van dienst: de Directeur van openjbare werken, de Directeur van het bedrijf reinigings- en ontsmettingsdienst, de Directeur voor gas en water. Afgevaardigden der werkliedenorganisaties: Secretaris: W. J. C. Jantjes. H. Kwast en J. de Waal (afgev. Velsen Ned. Bond van per soneel in overheidsdienst), B. H. van der Horst en D. v. d. Outenaar (pl. v. v. afgev. idem), J. Steenhoek en A. C. C. Bos, (afgev. Velsert Ned. Ghr. Bond van personeel in pu- blieken dienst), A. Hornstra en G. Vermeer (pl. v. v. afgev. idem), J. H. Stals en F. Wesselman (afgev. afd. Velsen Ned. R. K. Bond ,,St. Pauluséé), A. Rens en H. Wolterman (pl. v. v. afgev. idem), W. de Reus en M. Jansen (afgev. afd. Velsen Alg. Bond van Overheidspersoneel in Ned.), G. Smit en F. Douma (pl. v. v. afgev. idem). Commissie van overleg voor de politie. Voorzitter: de Burgemeester. Plaatsvervangend Voorzitter: K. H, Tusenius. Raadsleden: P. Bosman en B. Waterlander. Hoofd van dienst: de Commissaris van politie. Afgevaardigden der politieorganisaties: J. M. Barentsen en H. J. Spuls, (afgev. Alg. Bond Pol. Pers.) J. C. Groot en D. J. v. d. Scheur (pl. v. v. afgev. idem), J. C. Baart en J. Berkhof, (afgev. Alg. Ned. Pol. Bond), H. Oost- indië en A. Rooze (pl. v. v. afgev. idem.) Secretaris: W. van Doorn. Commissie van beroep bij het opleggen van straffen aan de dienaren van politie. Secretaris: E. W. de Boer. Jhr. Mr. J. W. G. Boreel van Hogelanden, Voorz. H. H. del Court van Krimpen, pl. v, v, Voorz, Leden: W. A. Dolleman Gekozen door: de commissie de commissie den Burgemeester 10

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 16