Beter drukwerk is voor elk bedrijf noodzakelijk Vraagt prijs en bestelt een proef order Koning, H. M., timmerman, Terrasweg 3, Santpoort. Koning, J., huisschilder, Wijkerstr.weg 260, Velsen. KoningKapitein, Wed, J,, Engelm.weg 95, IJmuiden. Koning, J„ landbouwer, Weg langs Zijkanaal C. no. 15, Velsen. Koning, J. G„ hoofdopz., Willebrordstr. 45, IJmuiden. Koning, N„ typograaf, Bloemend.str.weg 108, Santpoort. Koning, P. Th., boterbezorger, Tulpenstr. 14, Santpoort. Koning, W., Hagelingerweg 86, Santpoort. Koning, de A„ walschipper, Kon. Wilh. kade 63, IJmuiden. Koning, de A., vischhandelaar, Olv. v. Noortstr. 15, IJmuiden. Koning, de A., schipper, Breesaapstr. 23, IJmuiden. Koning, de A., scheepstimmerman, Kanaalstr. 128, IJmuiden. Koning, de B„ schipper, Pr. Hend.str. 42, IJmuiden. Konir^g, de C., voorman, Willem Barendsstr. 41, IJmuiden. Koning, de C., arbeider, Zeeweg 36, IJmuiden. Koninig, de D„ bankwerker, de Roemerstr. 10, IJmuiden. Koning, de J., magazijnmeester, Willem Barendsstraat 44, IJmuiden. Koning, de J., magazijnknecht, J. Wattstr. 9, IJmuiden. Koning, de L., Kon. Wilh. kade 38 rood, IJmuiden. Koning, de L., los arbeider, Duinstr. 4 rood, IJmuiden. Koning, de L., machinist, Engelmundusweg 49, IJmuiden. Koning, de Ph., kantoorbediende, Grahamstr. 2, IJmuiden. Koning, de W., timmerman, Tuinderstr. 17, IJmuiden. Koningsbrugge van N. D., installateur, Heidestr. 14, IJmuiden. Koningstein, A., machinist, Wijk aan Zeeërweg 196, IJm. Koningstein, A. J., zeeloods, Linschotenstr. 3, IJmuiden. Koningstein, D. J., vletterman, Kanaalstr. 19 rood, IJmuiden. Koningstein, J., vletterman, Kompasstr. 26, IJmuiden. Koningstein, J. A., zeeloods, Julianakade 17, IJmuiden. Koningstein, J. A., Kanaalstraat 59 rood, IJmuiden. Koningstein, J. A., vischhandelaar, Julianakade 53, IJmuiden. Koningstein, M., vischlosser, Pr. Steynstraat 68, IJmuimen. Koningstein-Dogger, Wed. P., Wijk aan Zeeërweg 148, IJmuiden. Konkelaar, J. F., stuurman, Tuindersstraat 76, IJmuiden. Konkelaar, P. M., arbeider, Trompstraat 48, IJmuiden. Konkelaar, P. F. M., stoker, Hobbemastraat 8, IJmuiden. 181

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 193