KOSSEN's muziekhandel Stark's Tandpasta 186 DOET ZOO VEEL, KOST ZOO WEINIG. Zeeweg 9b - IJ muiden JkJostJ Handel in Piano's, Orgels, Pathéfoons, Radiotoestellen, Violen Mandolines, Gramofoonplaten Gemakkelijke Betalmgscondities Kossen, J., los arbeider, Planciusdwarsstraat 3, IJmuiden. Kossen-Glas, Wed. J., Zeeweg 42, IJmuiden. Kossen, J., spoorwegbeambte, Casembrootstraat 52, IJmuiden. Kossen, K., grondwerker, Kalverstraat 16, IJmuiden. Kostelijk-Cats, Wed. Wijkerstraatweg 286, Velsen. Kosten, D., huishoudster, Breesaapstraat 20, IJmuiden. Koster-Wittekoek, Wed. A., Hadleystraat 39, IJmuiden. Koster-Blokker, Wed. A„ Burg. Weertstraat 6, Velsen. Koster, B„ wachtman, Pr. Steynstraat 4, IJmuiden. Koster, C., vischhandelaar, Keizer Wilhelmstraat 11, IJmuiden. Koster, C., fabrieksarbeider, Gr. Hout- of Koningsweg 184, Velsen. Koster, C., schilder, IJmuiderstraatweg 111, IJmuiden. Koster, C. H., schoenmaker, Kon. Wilhelminakade 28, IJmuiden. Koster, D., metaaldraaier, Wijkerstraatweg 234, Velsen. Koster, D., arbeider, Kruisstraat 15, Velsen. Koster, D., tuinder, Beecksanghlaan 22, Velsen. Koster, H„ los arbeider, Willembeukelszstr. 7 rood, IJmuiden. Koster, H., dokwerker, Stephensonstraat 29, IJmuiden. Koster, H. J., koopman, Velserduinweg 159, IJmuiden. Koster, J., los arbeider, Vleetstraat 5, IJmuiden. Koster, J., los arbeider, Hadleystraat 47, IJmuiden. Koster-Kroeze, Wed. J„ Hagelingerweg 15, Santpoort. Koster, J„ koopman, Engelmundusweg 43, IJmuiden. Koster, J., visscherijagent, B. en Arnoldkade 28, IJmuiden. Koster-Wetenweerde, Wed. J. W. A., Beecksanghlaan 22, Velsen. Koster, J. W. A., bloembollenkweeker, Beecksanghlaan 22, Velsen. Koster, K., Zeeweg 385, Driehuis.

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 198