N.V. Melkinrichting „Velsen", Tel. 2062, Beverwijk VOOR PRIMA MELK EN MELKPRODUCTEN. Kwaak, M,, bloemenmagazijn, Willebrordstraat 105, IJm. Kwaak, M., (Sr.), Willebrordstraat 105, IJmuiden. Kwaak, M., machinist, Stationsweg 24, IJmuiden. Kwak, A., los arbeider, Oliv. v. Noortstraat 5, IJmuiden. Kwak, Fr., walschipper, Huygensstraat 52, IJmuiden. Kwak, J., bakker, Trompstraat 166B, IJmuiden. Kwak, W., los arbeider, Jb. v. Heemskerkstr. 111, IJmuiden. Kwast, H., schilder, Willemsbeekweg 4, IJmuiden. Kwast, J., arbeider, Trompstraat 85, IJmuiden. Kwast, P., Amstelstraat 7, IJmuiden. Kwast, van der-Soelen, van Wed. C. J. F„ Engelmundus- weg 97, IJmuiden. Kwast, van der H., spoorwegbeambte, Zandersstraat 30, IJmuiden. Kwist, J., arbeider, Pr. Hendrikstraat 24rood, IJmuiden. L Laag, van der P., Helmstraat 20, IJmuiden. Laan, J., gezagvoerder stoompont, Kanaalwoningen 3, Velsen. Laan, van der A., timmerman, Lindenstraat 3, IJmuiden. Laan, van der Ch. schipper woonark sluisbouw, IJmuiden. Laan, van der F., metselaar, Schreuderstraat 60, IJmuiden. Laan van der G., handelsagent, Hagelingerweg 209, Sant poort. Laan, van der H. J., kantoorbediende, Driehuizerkerkweg 3, Velsen. Laan, van der H. J., boekhouder, Wijkerstraatweg 274, Velsen. Laan, van der, J., schipper, Woonark sluisbouw, IJmuiden. Laan, van der, J., coiffeur, B. en Arnoldkade 11, IJmuiden. Laan, van der J. J., Driehuizerkerkweg 5, Velsen. Laan, van der P., smid, Bloemstraat 84rd, IJmuiden. Laans, J. M., Trompstraat 195, IJmuiden. Laar, van J., arbeider, Frogerstraat 10, IJmuiden. Laar, van-Balen, van Wed. W., Eikenstraat 37, IJmuiden. Laar, van W., arbeider, Zeeweg 54, IJmuiden. Laar, van der J. F., fabrieksarbeider, Melklaan 3, Velsen. Laar, van der, geb. Klaassen, C., Schulpweg 5, Velsen. Labee, S., arbeider, de Weerdstraat 8, IJmuiden. 196

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 208