Gebouw „Cycloop" Badhuis „List" Stark's DOET ZOO VEEL, Tandpasta KOST ZOO WEINIG. Linde, van der H. kantoorbediende, Wijkerstraatweg 238, Velsen. Linde, van der J., los arbeider, Stephensonstr. 94, IJmuiden. Linde, van der J. M., koperslager, Lagersstraat 17, IJmuiden. Lindeblad, P., - stationsambtenaar, Kievitlaan 22, IJmuiden. Lindeman, R„ arbeider, Groeneweg 52, IJmuiden. Linden, van dier A., kantoorbediende, Sluisplein 40rd, IJmuiden. Linden, van der C. J., arbeider, Planciusstraat 77, IJmuiden. Linden, van der G. C., broodventer, Bloemendaalschestraat- weg 18, Santpoort. Linden, van der G. opzichter begraafplaats, Duin- en Kruidbergerweg 6, Driehuis. Linden, van der J., varensgezel, Lindestraat 22, IJmuiden. Linden, van der M., opperman, Eikenstraat 31, IJmuiden. Linden, van der P. J„ arbeider, de Ruijterstraat 74, IJmuiden. Linders, J., varensgezel, Iepenstraat 5, IJmuiden. Lindhout, aannemer, Kennemerlaan 27, IJmuiden. Lingerak, C., spoorwegarbeider, R. Claeszenstraat 9, IJmuiden. Liotart, J. C., metselaar, Kalverstraat 17, IJmuiden. Lips, G. Z„ fabrieksarbeider, J. Wattstraat 27, IJmuiden. Lips, H. J., kantoorbediende, Wijkerstraatweg 239, Velsen. Lips, L., visscher, Edisondwarsstraat 2rood, Jjmuiden. Dagelijks Muziek en Dans List, F. J. M., stuurman, Pr. Hendrikstraat 50, IJmuiden. List, J., caféhouder, Pr. Hendrikstraat 50, IJmuiden, Tel. 465. List, N. C., hotelhouder, Wijk aan Zeeërweg 140, IJmuiden. List, R., loods, Huijgensstraat 8, IJmuiden. Lobrij, C. W. M., koopman, Pr. Hendrikstr. 105, IJmuiden. Loche:m, van W., spoorwegambtenaar, Kanaalstraat 79rd, IJmuiden. Lodder, N., schipper, Jacob v. Heemskerkstraat 65rood, IJmuiden. 205 Telefoonnummer 315 Hotel-Restaurant Prins Hendrikstraat 50 Zeestrand 2 Telefoon 465

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 217