Stark's andpasta DOE I ZOO VEEL,KOST ZOO WEINIG. Looff, de J., los arbeider, Velserduinweg 278, IJmuiden. Loogman, D., garagehouder,J Wijkerstraatweg 37, Velsen. Look, van H., machinist, Rijksweg 307, Santpoort. Loon, van C., arbeideir, Stephensonstraat 70, IJmuiden. Loon, van H., stoker, Jacob v. Heemskerkstr. 66, IJmuiden. Loon, van J. C., fabrieksarbeider, de Weerdstraat 15, IJmuiden. Loon, van L. H., stoker, D. Hartogstraat 28, IJmuiden. Loon, van P. J., fabrieksarbeider, de Lekstraat 3, Velsen. Loon, van P. arbeider, Keet bij Wed. Zantvliet, Velsen. Loon, van N. J., grondwerker, Noorderlaan 49, Velsen. Loos, van der A. P., Inspecteur Levensverz. Mij., Rijksweg 256, Santpoort. Loosen, van F., varensgezel, J. P. Coemstraat 3, IJmuiden. Loot, A„ .opzichterteekenaar, Molenstraat 23, Santpoort. Loots, G., machinist, Melklaan 15, Velsen. Lootsma, E., kantoorlooper, Lijsterplein 2, IJmuiden. Lootsma, J., timmerman, Zeeweg 204, IJmuiden. Looij-• Alderliefste, Wed. H., van Speijkstraat 30, IJmuiden. Looijen, H., stucadoor, Fr. Naereboutstraat 7, IJmuiden. Lopik, van K., grondwerker, Melklaan 52, Velsen. Loppersum, O., arbeider, Eikenstraat 10, IJmuiden. Lorie, geb. Jesberts, C. G., Frogarstraat 39, IJmuiden. Los, A., kantoorbediende, Annastraat lórood, IJmuiden. Los, J., schipper, Kon. Wilhelminakade 70, IJmuiden. Los, S. H„ schipper, Adrianastraat 35, IJmuiden. Löscher, J. D., Terrasweg 15, Santpoort. Lous-Smit, de Wed'. J., Dennenstraat 4, IJmuiden. Louwrier, W. F., onderwijzer, Edisonstraat 12, IJmuiden. Loijer, J. P., sigarenmaker,, Melklaan 58, Velsen. Loijer, N. W., loodgieter, Wijkerstraatweg 181, Velsen, Lub, F., kuiper, Hadleystraat 5, IJmuiden. Lub, J. E., visscher,, Pr. Steijnstraat 9rood, IJmuiden. Lub, Th., visscher, Zeeweg 114, IJmuiden. Lubach, J., arbeider, Noorderlaan 29, Velsen. Lubbers, F. J. smid, Zeeweg 236, IJmuiden. Lubbers, H., schilder, Gr. Hout of Koningsweg 52, Velsen. Lubbers, L., spoorwegarbeider, Kanaalstraat 265, IJmuiden. Lubbers, L. A., groentenhandelaar, Wijkerstraatweg 141, Velsen. 207

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 219