N.V. Melkinrichting „Velsen", Tel. 2062, Beverwijk VOOR PRIMA MELK EN MELKPRODUCTEN. Meij, van der L. P., fabrieksarbeider, Planciusstr. 69, IJmuiden. Meij, van der L. P., boschwachter, Nieuwe Schulpweg 306, Velsen. Meij, van der P., schipper, Hadleystr. 15, IJmuiden. Meij, van der P. J., fabrieksarbeider, Schulpweg 91, Velsen. Meij, van der R. G., fabrieksarbeider, v. Wassenaarstr. 70, IJmuiden. Meijbooim, A., havenarbeider, Annastr. 32, IJmuiden. Meij, van der T., ladingmeester, Pres. Steijnstr. 70, IJmuiden. Meijboom, B., vischknecht, Roggeveenstr. 24, IJmuiden. Meijboom, B., walvissoher, Midden Havenstr. 29 rood, IJmuiden. Meijboom, J., scheepstimmerman, Haringkade 24, IJmuiden- Meijboom, L.,ijswerker, Visseringstraat 20, IJmuiden. Meijburg, D., timmerman, Planciusstraat 58, IJmuiden. Meijde, van der A., vischknecht, Kon. Wilhelminakade 36, IJmuiden. Meijde van der Wijngaarden, van Wed. C., Velserduinweg 143, IJmuiden. Meijde, van der J., Planciusstraat 62, IJmuiden. Meijde, van der K., vischknecht, Velserduinweg 145, IJmuiden Meijde, van der W„ vischknecht, Kon. Wilhelminakade 54, IJmuiden. Meijer, A., nachtwacht, Eikenstraat 4, IJmuiden. Meijer, A., verpleegster, Duinlustparkweg 54, Santpoort. Meijer, A., Trompstraat 76, IJmuiden. Meijer, C., caféhouder, Kon. Wilhelminakade 16, IJmuiden. Meijer, C., veehouder, Middenduinerweg 89, Santpoort. Meijer, C., Brederoodscheweg 77, Santpoort. Meijer, D., landbouwer, Middenduinerweg 81, Santpoort. Meijer, D., brievenbesteller, Duin- en Kruidbergerweg 39, Santpoort. Meijer, D., schipper, Zeestrand 8, IJmuiden Meijer, E. E. hoofd eener bewaarschool, James Wattstr. 30, IJmuiden. Meijer, F., kantoorbediende, Tuinderstraat 37, IJmuiden. Meijer-Blom, Wed. G., Kalverstraat 91, IJmuiden. 218

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 230