ELECTRO-TEGHNISGH BUREAU, H. DEN OTTER Driehuizerkerkweg 61, Driehuis. Nieuwendijk, van den K., vischknecht, Jacob v. Heemskerk straat 23rood, IJmuiden. Nieuwendijk, van den Th., arbeider, Kalverstr. 2, IJmuiden. Nieuwenhuis, A., sigarenmaker, de Ruijterstraat 138, IJmuiden. Nieuwenhuis, E. J., winkelier, Duin en Kruidbergerweg 72, Santpoort. Nieuwenhuisen-Straver, Wed. J. J., Princestraat 34, Velsen. Nieuwenhuize, van K., gemeente veldwachter, Hagelinger- weg 108, Santpoort. Nieuwenhuizen, G., schipper, Sirenestraat 22, IJmuiden. Nieuwenhuizen, J., arbeider, Willem Beukelszstraat 27, IJmuiden. Nieuwenhuizen, van H. H., fabrieksarbeider, Eikenstraat 28, IJmuiden. Nieuwenweg, G. H., los arbeider, Vleefcstraat 7, IJmuiden. Nieuwkerk, van H. J., tuinman, Duin en Kruidbergerweg 75, Santpoort. Nieuwkoop, van A., incasseerder, Kanaalstraat 29, IJmuiden. Nieuwkoop, van G., voerman, Zandersstraat 1, IJmuiden. Nieuwmeijer, C. P., kantoorbediende, Leeuweriklaan 14, IJmuiden. Nieuwpoort, G. J., koopman, Pastoorsstraat 34, Santpoort. Nieweg I., visscher, Trompstraat 63, IJmuiden. Nifterick, van N. W., houder van een spaar- en voorschot bank, van Tuijllweg 18, Santpoort. Ninaber, S., havenknecht, Noorderdorpstraat 5, Velsen. Nobel, de J., koopman, Kennemerlaan 98, IJmuiden. Nobelen, van L., arbeider, Uitendaalstraat 31, Santpoort. Nodelijk, J. D„ Hagelingerweg 153, Santpoort. Noest, N. J. J., bankwerker, Walravenstraat 17, Velsen. Nol, D., melkslijter, Hoofdstraat 454, Santpoort. Nol, J., fouragehandelaar, Tolsduinerweg 4, Driehuis. Nol, J., prov. ambtenaar, Hoofdstraat 392, Santpoort. Nol, P. C., kellner, Kanaalstraat 92, IJmuiden. Nolf, C. C., koopman, Woonwagenkamp, Velsen. Nolte-Brugman, Wed. Rijksweg 226, Santpoort. Noom-Buis, Wed. Kalverstraat 76, IJmuiden. Noom, P., blikslager, Schulpweg 122, Velsen. Noomen, G. C., fabrieksarbeider, Zuiderdorpstr 9, Velsen. 230

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 242