R.K. Meisjesschool IJmuiden, Kanaalstraat, hoofd: Mej. M. C. Dingelstad. Jongensschool IJmuiden (Oost), Zeeweg, hoofd: P. C. Grimbergen. Meisjesschool IJmuiden (Oost), Zeeweg, hoofd: Mej. C. G. van Helden. Jongensschool Velsen, Corverslaan, hoofd: H. P. van Roozendaal. R.K. Meisjesschool Velsen, Corverslaan, hoofd: Mej. P. M. van Wijk. School Driehuis, hoofd: Mej. M. C. van Dalen. Bijz. Neutrale school „Cort v. d. Lindenschool" IJmuiden, Rijksstraatweg, hoofd: C. Keyzer. Chr. School „Insingerschool" IJmuiden, James Wattstraat, hoofd: J. A. Dalhuijsen. „Comité Sqhool" IJmuiden, Keizer Wilhelm straat, hoofd: G. Severs. Ds. H. W. Creutzbergschool voor u.l.o., Alex Bellstr., IJmuiden, hoofd: A. Ballast. „Groen v. Prinsterersch." IJmuiden, Konings plein, hoofd: T. van Popta. (l.o. en u.l.o.) „Marnixschool", IJmuiden, Stephensonstraat, hoofd, J. Visser. „School m. d. Bijbel", Santpoort, Fr. Netscher- laan, hoofd: J. Verkruijssen. School voor Chr. Nat. Schoolonderwijs, P. Vermeulenschool, IJmuiden (O) Stationsw., hoofd: A. Schipper. Chr. School „Julianaschool" IJmuiden (Oost), Engelmun- dusweg, hoofd: A. Kool. „Uw Koninkrijk Kome' Velsen, van Lange- veldstraat, hoofd: J. Deinum. „Da Costaschool" Velsen, Noorderlaan, hoofd: M. Grüter. c. Openbare bewaarscholen. Openbare bewaarschool IJmuiden, Willemsplein, hoofd: Mej. E. Vijlbrief. Openbare bewaarschool IJmuiden (Oost) Casembrootstraat, hoofd: Mej. P. H. Woerlee. d. Bijzondere bewaarscholen. Mevr. van Tuyll bewaarschool IJmuiden, hoofd: Mej. E. E. Meijer.

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 24