G. P. Peterse, - Hoofdstraat 443 SPECIAAL ADRES VOOR PRIJSCOURANTEN PERIODIEKEN CATALOGI Pellemans, C. M., fabrieksarbeidster. Bloemend.str.weg 136, Santpoort. Pellemans, G. J., Terburgstr. 25, Santpoort. Pels, C., kantoorbediende, J. Kostelijklaan 3, Velsen. Pels, C., onderwijzer, Burg. Enschedelaan 12, Santpoort. Pelt, van—Wijnolst, Wed. B„ W. Barendszstr. 41, IJm. Peper, J., Wijk aan Zeeërweg 155, IJmuiden. PerdijkHal, van, Wed. D., Wijk aan Zeeërweg 6, IJmuiden. Peree, G. H., koperslager, Willebrordstr. 59, IJmuiden. Perisutti, A. L. C., varensgezel, K. Wilhelminakade 45 rd., IJmuiden. PerisuttiHendriks, Wed. A. N. A., S. P. Kuijperstr. 5, IJmuiden. Perisutti, P., los arbeider, W. Barendszstr. 15. IJmuiden. Perisutti, R„ vischknecht, Tusschenbeeksweg 35, IJrtiuiden. Perquin, J. F. B., metselaar, Hagelingerweg 106, Santpoort. Perquin, N. A., Bouwkundige, Hoofdstr. 390, Santpoort. Pesch, G„ arbeider, 2e Torricellidw.str. 3, IJmuiden. Petegem, van M. F„ Huygensstr. 87, IJmuiden. Peters, G. M., timmerman, Sparrenstr. 33, IJmuiden. Peters J., huisknecht, Duinweg of Duivelslaan 56, Santpoort. Peters, J. F. H., rijkstelegrafist, Planciusstr. 18, IJmuiden. Peters, J. G., fabrieksarbeider, Ahornstr. 31, IJmuiden. Peters, P., schilder, Roggeveenstr. 12, IJmuiden. Peters, S. J., winkelier, Zeeweg 84, IJmuiden. Peterse, G. P., kleermaker, Hoofdstr. 443, Santpoort. Petersen, J., los arbeider, Breesaapstr. 7, IJmuiden. Pethke, H. B., fabr. arbeider, S. v. Gelderstr. 35, Velsen. 243 SANTPOORT Gedipl. Coupeur - Gevestigd sedert 1902 Dames- en Heerenkleeding naar maat, Moderne Coupe - Elegante afwerking - Accurate bediening - Engelsche Stoffen - Stalen op aanvrage - Heerenmodemagazijn in hoeden, Dassen enz. Alles beneden Stadsprijzen Speciaal Huls voor Engelsche Petten

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 255