A. POST 249 ELECTRO-TEGHNISGH BUREAU, H. DEN OTTER Driehuizerkerkweg 61, Driehuis. Poortman, J. K. A„ Zeeweg 354, Driehuis. Pootjes, J. H., ketelmaker, van der Helststraat 17, IJmuiden. Poppe, A. B., Pr. Krugerstraat 104, IJmuiden. Popta, van T., hoofd eener school, Koningsplein 2, IJmu'den. Porck, C. J., los arbeider, de Ruijterstraat 121, IJmuiden. Porek, H. J., schilder, Kalverstraat 12, IJmuiden. Porck, J., fabrieksarbeider, de Ruijterstr. 109, IJmuiden. Porck-Zeegers, Wed. J. C., K. Zegelstraat 3, IJmuiden. Porck, J. H., schilder, Trompstraat 141, IJmuiden. Porringa, G. H., kantoorbediende, Kon. Wilh.kade 14rd, IJmuiden. Portegies, J., broodbakker, Zeeweg 399, Driehuis. Portegies, J. C., bakker, Fr. Naereboutstr. 29, IJmuiden. Portengen, A., fabrieksarbeider, de Ruijterstraat 106, IJmuiden. Pos, F., Kanaalstraat 54rd, IJmuiden. Posma, W., timmerman, Houtmanstraat 22, IJmuiden. Post, A„ arbeider, C. Drebbelstraat 10, IJmuiden. Hadleijstraat 1, en van der Polstraat 1 - IJMUIDEN Elect. Schoen- en Laarzenmakerijen Post, A., Schoenmaker, Hadleystr. en Vaderpolsstr. 1. IJm. Post, C. C., metselaar, Stationsweg 58, IJmuiden. Post, C. E., gemeentearbeider, Velserduinw. 246, IJmuiden. Post, C. P., winkelier, Noorderdorpsstraat 2c, Santpoort. Post, G., visscher, Neptunusstraat llrd, IJmuiden. Post, G., werktuigkundige, Trompstraat 43, IJmuiden. Post-Hennevanger, Wed. G., Lumeystraat 26, IJmuiden. Post, G., kruidenier, Eschdoornstraat 22, IJmuiden. Post, H. J., slager, Pr. Hendrikstraat 76, IJmuiden. Post, H., los arbeider, Oosterduinweg 16, IJmuiden. Post, H., kolenwerker, Middenhavenstraat 39rd, IJmuiden. Post, H., los arbeider, Stephensonstraat 17, IJmuiden. Post, H. J., winkelier, Wijkerstraatweg 77, Velsen. Post, J., controleur, Adrianastraat 27, IJmuiden. Scherp concurreerende prijzen - Nette afwerking - Alles zooveel mogelijk hout gepend - Handel in Leder en Fournituren

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 261