ELECTRO-TECHNISCH BUREAU, H. DEN OTTER Driehuizerkerkweg 61, Driehuis. Prins, K., winkelier, Visscherijstraat 6, IJmuiden. Prins, M., viisscher, Annastraat IBrd, IJmuiden. Prins, M. E., Huygensstraat 12rood, IJmuiden. Prins, P., reeder, Havenkade 9, IJmuiden. Prins-Buis, Wed. Ph., Neptunusstraat 9, IJmuiden. Prins, Ph. C., stuurman, Wijk aan Zeeërweg 127, IJmuiden. Prins, R., stoker, Kanaalstraat 60rd, IJmuiden. Prins, W., visscher, Kompasstraat 58, IJmuiden. Prins, W., spoorwegambtenaar, Zeeweg 323, IJmuiden. Prins, W., chauffeur, Huygensstraat 65, IJmuiden. Prins-Lensvelt, Wed. W., Tusschenbeeksweg 21, IJmuiden. Prins, W. J., kruidenier, Trompstraat 25, IJmuiden. Prinselaar, C. R., kantoorbediende, Schulpweg 249, Velsen. Prinsse, A., landarbeider, Qorverslaan 58, Velsen. Prinssen, E., arbeider, Wijkerstraatweg 170, Velsen. Pronk, A., stoker, Bloemsteeg 4, IJmuiden. Pronk-Plas, van der, Wed. C., winkelierster, Enschedestr. 18, IJmuiden. Pronk, J„ schilder, S. v. Gelderstraat 8, Velsen. Pronk, autogeen-lasscher, de Ruyterstraat 110, IJmuiden. Pronk, J„ machinist, Engelmundusweg 71, IJmuiden. Pronk,-Niet, de Wed'. L., Snelliusstraat 31, IJmuiden. Pronk, N„ fabrieksarbeider, Kanaalkade 35, Velsen. Pronk, P., visscher, de Ruijterstraat 155, IJmuiden. Pronk, P., visscher, Iepenstraat 7, IJmuiden. Pronk, P., stoker, Eiland 19, IJmuiden. Proost, A. J. B„ los arbeider, van der Helststraat 22, IJmuiden. Prooijen, van J. W., stoker,Hobbemastraat 6, IJmuiden. Provoost, Th. R., varensgezel, Trompstraat 221, IJmuiden. Pruis, G. G. J., monteur, de Rijpstraat 51, IJmuiden. Pruis, G. J., mandenmaker, Jb. v. Heemskerkstraat 74, IJmuiden. Pruijs, P. P., timmerman, Brederoodsoheweg 69, Santpoort. Puister, H. J., adj. dir. O. W., Kennemerlaan 47, IJmuiden. Punt, J., los arbeider, Evertsenstraat 13, IJmuiden Punt, N., veehouder, Pr. Steijnstraat 27, IJmuiden. Punt, N„ .varensgezel, de Rijpstraat 91, IJmuiden. Punt, Th. H. schipper, Julianakade 11, IJmuiden. Punt, W., lots arbeider, Evertsenstraat 7, IJmuiden. 252

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 264