RADIO' EN FOTO-INRICHTING „ELVE", VELSEN-N. Wijkerstraatweg 28 (bij de Pont) Moderne Inrichting. Put, machinedrijver, Eendrachtstraat 220, Velsen. Put, van der M., schipper, Pr. Hendrikstraat 75, IJmuiden. Putte, van der J. A., Bloemstraat 14rd, IJmuiden. Putte, van der N. H., dekknecht, Voorplaats 24, Santpoort. Putte, van der S., smid, Noorderdorpsstraat 2d, Santpoort. Putten, van C., arbeider, Keet Volker en Bos, Velsen. Putten, van G., spoorwegambtenaar, Adrianastraat 9, IJmuiden. Putten, van J. K., verz. inspecteur, Zeeweg 335, Driehuis. Putten, van der J., los arbeider, Corverslaan 53, Velsen. Putten, van der ijswerker, Maliebaan 2, IJmuiden. Putten, van der P., monteur, Sparrenstr. 19, IJmuiden. Putten, van der-Slingerland, Wed. P., Willebrordstraat 53, IJmuiden. Putter, C. P., bakker, Gr. Hout- of Koningsweg 62, Velsen. Putto, C. W., stationschef, Stationsplein 1, IJmuiden. Pijbes, G., Hagelingerweg 134, Santpoort. Pijl, van der A., schilder, Heidestraat 23, IJmuiden. Pijl, van der C., stuurman, Huijgensstraat 14a rd, IJmuiden. Pijl, van der C., los arbeider, Mahustraat 24, IJmuiden. Pijl, van der G., timmerman, Trompstraat 100, IJmuiden. Pijl, van der G., coiffeur, Pr. Hendrikstraat 81rd, IJmuiden. Pijl, van der J., kuiper, Kon. Wilh.kade 38rd, IJmuiden. Pijl, van der-Heystek, Wtd. J., Zeeweg 51, IJmuiden. Pijl, van der J. C., stoker, IJmuiderstraatweg 168, IJmuiden. Pijl, van der K. C., fabrieksarbeider, Melklaan 75a, Velsen. Pijl, van der M., los arbeider, J. Wattstraat 37, IJmuiden. Pijl, van der W., kuiper, Mahustraat 17, IJmuiden. Pijl, van der W., varensgezel, Annastraat 32, IJmuiden. Pijper, de J., Zeeweg 184, IJmuiden. Q Quakkclaar, G. C., spoorwegbeambte, Kruidbergerweg 137, Santpoort. Quax, W„ stoker, Annastraat 11, IJmuiden. (Quist, G., machinist, Zeeweg 92, Velsen. Quaak, K., arbeider, Zeeweg 55rd, IJmuiden. R. Raadman, F. D„ opzichter, Wijkerstraatweg 276, Velsen. 253

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 265