ELECTRO TECHNISCH BUREAU, H. DEN OTTER Driehuizerkerkweg 61, Driehuis. Raadman, J. W., boekhandelaar, Zeeweg 97, IJmuiden. Raadman, K. F., Zeeweg 297, IJmuiden. Raadt, van den W. J., kolenhandelaar, Kerkweg 11, Velsen. Raaf, de C„ arbeider, Ahornstraat 14, IJmuiden. Raaman, J. H. A., boekhouder, Wijk aan Zeeërweg 180, IJmuiden. Raap, K„ Hagelingerweg 124, Santpoort. Raap, W., matroos, Heidestraat 33, IJmuiden. Raaphorst, van H. J., huisschilder, K. Zegelstraat 21, IJm. Raaijmakers, J., fabrieksarbeider, Melklaan 112, Velsen. Raaijmakers, Th., arbeider, Melklaan 37, Velsen. Rademacher, P., electr. techn., Wijkerstr.weg 47, Velsen. Rademaker, W., Voorplaats 13, Santpoort. Rademakers, H. E., stoker, Frogerstraat 12, IJmuiden. Rademakers, J., los arbeider, Tuindershofje 8, IJmuiden. Rademakers, P., stuurman koopvaardij, Kanaalstraat 72, IJmuiden. Rademakers, P., arbeider, Piet Heinstraat 36, IJmuiden. Rademakers, P., arbeider, Adrianastraat 33, IJmuiden. Rademakers, P. C., zeeman, Kanaalstraat 72rd, IJmuiden. Rademakers, W., los arbeider, Pr. Steynstraat 44rood, IJmuiden. Raebel, J., Hagelingerweg 193a, Santpoort. Raggers, J., vischknecht, Koningsplein 7, IJmuiden. Raggers, K., matroos, Breesaapstraat 37rd, IJmuiden. Ramakers, W. P., kellner, Zeeweg 90, IJmuiden. Ramakers, J. P., fabrieksarbeider, Princestraat 4, Velsen. Ramakers, L., kapper, Princestraat 16, Velsen. Ramp, J., boekhandelaar, de Rijpstraat 14, IJmuiden. Ramshorst, van J. J. E., fröbelonderwijzeres, Duin en Kruid- bergerweg 73, Santpoort. Ran, W., gemeenteambtenaar, Cederstraat 8, IJmuiden. Randtwijk, van-Lesage, Wed. J., Kruidbergerweg 25, Santp. Ranke-Okkerse, Wed. J. F. G., Wijkerstraatweg 53, Velsen. Ras, A., groentenhandel, Wijk aan Zeeërweg 45, IJmuiden. Ras, A., petroleumventer, Ratelstraat 17, IJmuiden. Ras, D., visscher, Keizer Wilhelmstraat 6, IJmuiden. Ras-Pasterkamp, Wed. E., Zanderstraat 9, IJmuiden. Ras, H., matroos, Dirkstraat 1, IJmuiden. Ras, L., los werkman, van Speykstraat 33, IJmuiden. 254

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 266