J. Ruygvoorn, Santpoort 423 Hoofdstraat 423 N.V. Melkinrichting „Velsen", Tel. 2062, Beverwijk VOOR PRIMA MELK EN MELKPRODUCTEN. Ruiven, van A., handelsreiziger, Lagerstraat 17, IJmuiden. Rummelen, van P. H., verpleger, Duinweg of Duivelslaan 54, Santpoort. Rumping, A. B., fabrieksarbeider, de Lethsfcraat 25, Velsen. Rumping, S. "arbeider, Melklaan 125, Velsen. Rumste, van Th., fabrieksarbeider, Schulpweg 81, Velsen. Runderkamp, J. J. A. H. M., Watervlietstraat 1, Velsen. Runnard, van-Ethenger, Wed. H. J„ Molenstr. 9, Santpoort. Runnard, van M. P., onderwijzeres, Molenstr. 9, Santpoort. Rustemeijer, C., loodskweekeling, W. Barendszstraat 54, IJmuiden. Rustemeijer, C., palingviisscher, In een woonark, IJmuiden. Rustenberg, J. H., koster, Frans Netscherlaan 2, Santpoort. Rustenhoven, C., brugknecht, Kanaalwoningen 2, IJmuiden. Rutgers, G. J., teekenaar, Zeeweg 339, IJmuiden. Rutgers, H., kantoorbediende, Havenkade 53, IJmuiden. Rutte, A. R., landbouwer, I 10, Santpoort. Rutte, C., landbouwer, Biezenweg 29, Santpoort. Rutte, G., arbeider, R. Claesenstraat 23, IJmuiden. Rutte, G., melkslijter. Bloemendaalschestraatweg 21, Santp. Rutte, H., melkslijter, n. Kruidbtrgerweg Q1 Santo. Rutte, J. G., landbouwer, Rijksy/eg 347, Santpoort. Rutte, J. T., wisselloopei, Santpoort. Rutte, M., kastelein, Bik- en Arnoldkade 12rd, IJmuideu. Rutten, C., behanger, Duinweg of Duivelslaan 39, Santp. Rutten, R. F. X„ arts, Bik- en Arnoldskade 39, IJmuiden. Ruygrok, Ch. M., Bloemendaalschestr.weg 126, Santpoort. Ruijgvoorn, C., timmerman. Hoofdstraat 421, Santpoort. Timmerman - Aannemer en Metselaar Ruijgvoorn, timmerman, Hoofdstraat 4 Ruijs, K,. ambtenaar, S.S., Stationsweg 89, 267

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 281