RECLAME TEEKENINGEN CLICHE'S Schuit, J. S., spoorwegarbeider, Uitendaalstraat 39, Santp. Schuit, P., wasch- en strijkinr., Zeeweg 15, IJmuiden. Schuit, P. A, M., verpleegster, Vinkenbaan 8, Santpoort. Schuit, W., fabrieksarbeider, Melklaan 59, Velsen. Schuit, van der H„ schipper, Wijkermeerpolder 5, Velsen. Schuiten, E., los arbeider, Roggeveenstraat 20, IJmuiden. Schuiten, J., sluisknecht, Sluisplein 20, IJmuiden. Schuitenmaker, B. G., Trompstraat 84, IJmuiden. Schuitmann, C., procuratiehouder, Driehuizerkerkweg 96, Driehuis. Schuier, E. E., koopman, Oranjestraat 27rood, IJmuiden. Schuler-Soff, Wed. P. C. A., Feithlaan 1, Driehuis. Schuller, C. C., Wijkerstraatweg 313, Velsen. Schuller, P., bakker, Koekoekstraat 3, IJmuiden. Schut, D., rijwielhandel, Bloemend.straatweg 28, Santpoort. Schut, F. H„ koopman, Corverslaan 94, Velsen. Schutte, J. F., timmerman, Kanaalkade 19, Velsen. Schutte, J. J., arbeider, Clasembrootstraat 36, IJmuiden. Schutte, N., rangeerder, Trompstraat 30. IJmuiden. Schutte, P., melkbezorger, Ratelstraat 45, IJmuiden. Schutter, A. G. B., kantoorbediende, Schulpweg 164, Velsen. Schutter, G„ kantoorbediende, Engelmundusweg 15, IJm. Schütz, Th., fabrieksarbeider, Wijkerstraatweg 210, Velsen. Schütz, W. H. J., winkelbediende, Kanaalstr. 79, IJmuiden. Schuurhuis, J. J. C., handelsreiziger. Trompstraat 83, IJm. Schuurman, G. A., verpleger, Kruidbergerweg 17, Santpoort. Schuurman, S., fabrieksarbeider, Noorderd.str. 17, Velsen. Schuur mans-Wiss, Wed. J. R. H., Wijk a. Zeeërw. 69, IJm. Schuurmans, S., Duin- en Kruidbergerweg 44, Santpoort. Schuursma, B., boekhouder, Dood- of Nieuwew. 4, Velsen. Schuijlenburg-de Mare, Wed. J., Zeeweg 39a, IJmuiden. Schuijt, A., timmerman, Kerkweg 25, Santpoort. Schuijt, F. J., tuinder, Hagelingerweg 133, Santpoort. Schuijt, K., caféhouder, Zeeweg 299, IJmuiden Schuijt-van der Velden, Wed. J. Driehuizerkerkweg 123, Driehuis. Schuyt, van der J. W. F., Hagelingerweg 196, Santpoort. Schwartz, H. L., gemeente bouwkundige, Driehuizerkerkweg 29 Velsen. Schweitzer, A., timmerman- aann., Wijkustr.w. 187, Velsen. 2S1

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 297