Brandstoffenhandel N. SLINGS MELKLAAN 98 - TELEFOON 2208 Beter drukwerk is voor elk bedrijf noodzakelijk Vraagt prijs en bestelt een proeforder Slegtkamp, H., pensionhoudster, Kanaalstraat 184, IJmuiden. Slenders, J., los arbeider, Uitendaalstraat 45, Santpoort. Sleutel-Segers, Wed. H. S., Ger. Doustraat 36, IJmuiden. Sliggers, I., melkslijter, Kanaalstraat 37, IJmuiden Sligtenhorst, M., Hagelingerweg 205, Santpoort. Sligter, Eschdoornstraat 2, IJmuiden. Slikker, D., machinedrijver, Alhornstraat 23, IJmuiden. Slikker, D., spoorarbeider, Stationsweg 102, Velsen. Slikkerveer, B., Enschedestraat 8, IJmuiden. Slikkerveer, P., vischafslager, de Wetstraat 8, IJmuiden. Slinger, C., stoker, Noorderdorpsstraat 11, Santpoort. Slings-de Kort, Wed. J., Kruisstraat 29, Velsen. levert U uitsluitend eerste kwaliteit Brandstoffen tegen concurree- rende prijzen Vraagt prijscourant Slings, N., brandstoffenhandelaar, Melklaan 98, Velsen. Slok, W. A., slager, Wijkerstraatweg 228, Velsen. Sloot-Glas, Wed. A., Huygensstraat 94. IJmuiden. Sloot, P., visscher, James Wattstraat 10, IJmuiden. Sloot, P., visscher, Kompasstraat, 56, IJmuiden. Sloot, R., vischknecht, Bloemsteeg 1, IJmuiden. Sloot, van der G., stoker, Pr. Hendrikstraat 23rd, IJmuiden. Slooten, van A., broodventer, Pr. Krugerstraat 38, IJmuiden. Slooten, van A., arbeider, Pr. Steynstraat 46rood, IJmuiden. Slooten, van A., visscher, Stephensonstraat 15, IJmuiden. Slooten, van A., los arbeider, Corn. Drebbelstr. 32 r, IJm. Slooten, van A. G., los arbeider, Stephensonstraat 62, IJm. Slooten, van H., visscher, Gorn. Drebbelsfcraat 24, IJmuiden. Slooten, van J., visscher, Jb. v. Heemskerkstraat 12, IJm. Slooten, van J., los arbeider, Breesaapstraat 48, IJmuiden. Slooten, van J. B., arbeider, Velserduinweg 234, IJmuiden. Slooten, van K., .verpleegster, Wüstelaan 21 Ord, IJmuiden. Slooten, van K., arbeider, Huygensstraat 45, IJmuiden. Slooten, van T., arbeider, J. Wattstraat 43, IJmuiden. 285

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 301