BIJENSTAND MELLONA, J, DE MEZA, Santpoort levertje bjjen in korven en kasten Alink, H., magazijnmeester, Zeeweg 39rd, IJmuiden. Alkemade, P. W. A., fabrieksarbeider, Princestr. 9, IJmuiden. Allan, A. J., kantoorbediende, v. Linschotenstr. 5, IJmuiden. Allan, H. J., electro-technicus, Wijkerstraatweg 156, Velsen. Alleijn, D. N., Kievitlaan 7, IJmuiden. Alphen, van A., buffetchef, Velserenderlaan 3, Santpoort. Alphen, van H., grondwerker, Tuindershofje 2, IJmuiden. Alphen, van H., assuradeur, P. Vermeulenstr. 1, IJmuiden. Alphen, van J., machinist, K. Wilhelminastr. 32, IJmuiden. AJ.tena, J., onderwijzer, Wijkerstraatweg 64, Velsen, Altena, S., spoorwegbeambte, Pastoorstr. 31, Santpoort. Altink, G., caféhouder, Stationsweg 37, IJmuiden. Amadio, V., rijksambtenaar, Zeestrand 4, IJmuiden. Amann, geb. Hövel, M. J., Westerwijkstr. 7, Velsen. Airvels, J„ machinist, Lumeystr. 13, IJmuiden. Amelsbeek, J. G., spoorwegbeambte, Pr. Steijnstr. 20, IJmuiden. Amersfoort, van C. J., fabrieksarbeider, Walravenstr. 8, Velsen. Amersfoort, van G., metselaar, Walravenstr. 29, Velsen. Amersfoort, van G., arbeider, Voorplaats 54, Santpoort. Amersfoort-Boer, de Wed. G. van, Verspreide Woninqen 40, IJmuiden. Amersfoort, van J., arbeider, Stationsweg 8, IJmuiden. Amersfoort, van J„ arbeider, Casembrootstr. 55, IJmuiden. Amersfoort, van P. W„ coiffeur, Corverslaan 90, Velsen. Amersfoort, van N„ postantbten., Kievietslaan 24, IJmuiden. Amiabel, A., analyst, Nw. Schulpweg 314, Velsen. Amme, A., machinist, Fultonstr. 9, IJmuiden. Ammerlaan, C. F., prov. ambtenaar, Brederoodscheweg 38, Santpoort. Amse, A., kantoorbediende, Gr. Hout of Koningsweg 30, Velsen. Amse, H., tuinder, Gr. Hout of Koningsweg 335, Velsen. Amse, H., concierge, Kanaalkade 72, Velsen. Amse-Mark, van der Wed. W., Wijkerstraatw. 242, Velsen. Amse-Mensing, W^ed. W., Gr. Hout of Koningsweg 354, Velsen. Amsing-Wijker, Wed. H., Bloemstr. 104, IJmuiden. 24

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 30