Beter drukwerk is voor elk bedrijf noodzakelijk Vraagt prijs en bestelt een proeforder Stol, J. H., machinist, Visseringstraat 14rood, IJmuiden. Stol-de Vries, Wed. J., Pr. Steijnstraat 17a, IJmuiden. Stol, Ph. B., los arbeider, Visseringstraat 14rood, IJmuiden. Stol, Th., Jos arbeider, Frans Halsstraat 56, IJmuiden. Stolk, A., sluisknecht, Sluisplein 12, IJmuiden. Stolk, A. P., hoofd eener school, Havenkade 15, IJmuiden. Stolk, C-, metselaar, Julianakade 1, IJmuiden. Stolk, H., verpleegster, Pastoorsstraat 21, Santpoort. Stolk, J., veerman, Sluisplein 10, IJmuiden. Stolk, J., Kanaalstraat 60rood, IJmuiden. Stik, J., metselaar, Willem Barendzstr. 58, IJmuiden. Stolk, J.. timmerman, Walravenstraat 1, Velsen. Stolk, K., arbeider, Willem Barendsstraat 42, IJmuiden. Stolp, H„ machinedrijver, Annastraat 1, IJmuiden. Stolp, J.. smid, Jacob van Heemskerkstraat 68, IJmuiden. Stolte, J., Koningsplein 8, IJmuiden. Stoltenborgh, F., schilder, Noorderdorpstraat 2, Velsen. Stoof-Hoogers, Wed. G. J. M„ fotograaf, Wijkerstraatweg 99, Velsen. Stoop, A. J., opperman, Hoofdstraat 387, Santpoort. Stoop, J. C., arbeider, R. Claesenstraat lrood, IJmuiden. Stoop-Tuin, Wed. L., Wijk aan Zeeërweg 55, IJmuiden. Stoop, P., arbeider, Noorderlaan 19, Velsen. Stoop, W J., Engelmundusweg 62, IJmuiden. Stoppa. T., vormer. Doodweg 8, Velsen. Stork, H. T. C„ bakker, Eikenstraat 7, IJmuiden. Storm, J. A. M., verpleegster. Brederoodschew. 6, Santpoort. Stormmesand L. A. G., postbeambte, Trompstr. 112, IJm. Stottelaar. G. J., meubelmaker. Willebrordstr. 68, IJmuiden. Stouten, W. F., betonwerker. Trompstraat 27, IJmuiden. Stöve, L., Leeuweriklaan 45, IJmuiden. Straalen, van N., Stationsweg 47, IJmuiden. Straatsburg, C. B., fabrieksarbeider, Ger. Doustraat 77, IJmuiden. Straten, van D., visscher, Conradstraat 21, IJmuiden. Straten, van G., los arbeider, Pr. Steijnstraat 21, IJmuiden. Straten, van M„ zeeman, Pr. Hendrikstraat 23. IJmuiden. Strating, H. M., kantoorbediende, Gr. Hout- of Koningsweg 38, Velsen. Strating, G. M., J. P. Goenstraat 111, IJmuiden. 299

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 315