SPECIAAL ADRES VOOR PRIJSCOURANTEN PERIODIEKEN CATALOGI Traa, W. J. C., los arbeider, Gildenlaan 1, Velsen. Traan, G. P., postambtenaar, Hoofdstraat 472, Santpoort. Trap, A., wagenmaker, C. Drebbelstr. 46, IJmuiden. Trommelen, J., schoenmaker, Willemsbeekweg 96, IJmuiden. Tromp, D,, arbeider, R. Glaeszenstr. 3, IJmuiden, Troost, H., spoorwegarbeider, B|loemendaplschestraatweg Trommelen, J., schoenmaker, Willemsbeekweg 96, Tromp, J., landbouwer, Biezenweg 48, Santpoort. Tromp, K., machinist, Stephensonstr. 30rd, IJmuiden. Tromp, Th„ boekhouder, Breesaapstraat 27, IJmuiden. Tromp, W„ agent moterboobdienst, Kanaalstr. 33, IJmuiden. Troost, G., Kanaalstraat 67, IJmuiden. Troost, H„ Kennemerplein lrd, IJmuiden. Troost, H„ spoorwegarb., Bloemend.str.w. 200, Santpoort. Troost, J., stuurman, Bloemstraat 71rd, IJmuiden. Troost, J., banketbakker, Oliv. Noortstraat 13, IJmuiden. Troost, J. M„ Kanaalstraat 190, IJmuiden. Troost, T., visscher, Bakkerstr. 29, IJmuiden. Troost, van P, A., los arbeider, Iepenstraat 23, IJmuiden. Tuin, van der T., tuinder, Terburgstr. 18, Santpoort. Tuinenbreijer, C„ visscjier, Noorderlaan 33, Velsen. Tuinstra, E., inspecteur van politie, Kennemerlaan 67, IJmuiden. Tulp, A, W., verpleegster, Wüstelaan 197, Santpoort. Tunen, van G., caféhouder, Bloemstraat 17, IJmuiden. Tunen, van H., arbeider, Schulpweg 103, Velsen. Turkenburg, H., smid, de Rijpstr. 22, IJmuiden. Turkenburg, S., pakhuisknecht, Bloemendaalschestraatweg 116, Santpoort. Tusenius, K. H„ directeur ijsfabriek, Kanaalstraat 240, IJmuiden. Tuijl, van K., bankwerker, Eendrachtstraat 2, Velsen. Tuijl, van K., Trompstraat 20, IJmuiden. Tuijll van Serooskerken, van F. W. Baron, Rijksweg 116, Velsen. Tuijn, J., stoker, Engelmundusweg 79, IJmuiden. Tuijn, M., metaaldraaier, J. P. Coenstr. 16, IJmuiden. Tuijn, W., metaaldraaier, Jb. v. Heemskerkstr. 7, IJmuiden. Twisk-Mors, Wed. F„ Kerkweg 36, Santpoort. Twisk, J., arbeider, Cederstraat 7, IJmuiden. 309

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 325