ELECTRO-TECHNISCH BUREAU, H. DEN OTTER Driehuizerkerkweg 61, Driehuis. Verkerk, N., electricien, Nw. Schulpweg 305, Velsen, Verkooijen, A. A., fabrieksarbeider, S. van Gelderstraat 32, Velsen. Verkooijen, M., vischknecht, Kompasstraat 7, IJmuiden. Verkooijen, P., fabrieksarbeider, Doodweg 30, Velsen. Verkooijen, Th., fabrieksarbeider, Doodweg 2, Velsen. Verkruijssen, J., hoofd eener school, Burg. Enschedelaan 28, Santpoort. Verlaak, J. J. .M., adj. commies ter secretarie, IJmuiderstr. weg 14B, IJmuiden. Verloop, B. G., brievenbesteller, Schoolstraat 9, IJmuiden. Vermaak, J. J., kantoorbediende Kon. Wilh.kade 9, IJm. Vermaas, C. A., plaatwerker, Pr. Krugerstraat 65, IJmuiden. Vermaat, A., tuinder, Zandersstraat 44, IJmuiden. Vermaat, J. A., lasscher, van Wassenaerstr. 39, IJmuiden. Vermandel-Zahn, Wed. J., Trompstraat 168IB, IJmuiden. Vermeer, A„ rijwielhandelaar, Wijkenstraatweg 14, Velsen. Vermeer, G„ gemeentearbeider, Zeeweg 112, IJmuiden. Vermeer, T., rijwielherst., Driehuizerkerkw. 77, Driehuis. Vermeer, W., tuinman, Burg. Enschedelaan 59, Santpoort. Vermeeren, P„ groentenhandel., Meervlietstr. 40, Velsen. Vermeulen, A„ schipper, Tasmanplein 15, IJmuiden. Vermeulen, A. M. J., empl. hoogovens, Schulpweg Velsen. Vermeulen, C., Cederstraat 26, IJmuiden. Vermeulen, F. P., secretaris Reedersvereeniging, Kanaal straat 210rid, IJmuiden. Vermeulen, J., machinist, Zeeweg 199, IJmuiden. Vermeulen, J., broodbezorger, Hoofdstr. 510, Santpoort. Vermeulen, J. E., onderwijzer, Hazeveldstr. 154, Santpoort. Vermeulen, J. H., scheik. ingenieur, van Tuijllweg 19, Veis. Vermeij, Th. A., grondwerker, Schulpweg 2, Velsen. Verschoor, A., zeilmaker, Helmstraat 3, IJmuiden. Verschoor, A., fabrieksarbeider, Melklaan 49, Velsen. Verschoor, A., pakhuisknecht, Zeeweg 18, IJmuiden. Verschoor, A„ boekhouder, Kennemerlaan 18rd, IJmuiden. Verschoor, A. H„ electricien, Zeeweg 383, Driehuis. Verschoor, D., arbeider, Keet terrein P.E.N., Velsen. Verschoor, H,, kok, Zeeweg 302, Driehuis. Verschoor, J„ machinist, Zandensstraat 14, IJmuiden. Verschoor, M., winkelier, Lagersstraat 58, IJmuiden. 319

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 335