P» Verschoor - IJmuiden K. TIJSSEN, Mag. DE ZON, Snelliusstraat 23, Tel, 299 Koningsplein 12 Timmerman - Metselaar - Aannemers. Verschoor, P., timmerman, Koningsplein 12rd, IJmuiden. Verschoor, P, F,, kantoorbediende, Wijk a. Zeeërweg 178, IJmuiden. Verschoor, W„ los arbeider, Bloemstraat 41, IJmuiden. Verschuren, J. A., fabrieksarbeider, Hoeksteeg 7, IJmuiden. Verschuren, J. L. P., rijksambtenaar, Leeuwerikl. 21, IJm. Verschuren, P. A., grondwerker, Lindenstraat 28, IJmuiden. Verseveld, van H. J. J., stucadoor, C. Drebbelstr. 28rd, IJm. Verseveld, van J. H., schipper, Pr. Krugerstr. 27, IJmuiden. VersluiS'Elenbaas, Wed. A„ Kanaalkade 16, Velsen. Versluis, E. B., winkelier, Eikenstraat 2, IJmuiden. Versluis, sigarenmaker, Wijkerstraatweg 187, Velsen. Versluis, M., fabrieksarbeider, Kruisstraat 6, Velsen. Versluis, N., machinist, Tuindershofje 9, IJmuiden. Versluis, P„ stoker, Kanaalwoningen 11, Velsen. Versteeg, C. J. D., arbeider, Eschdoornstr. 14, IJmuiden. Versteeg, F., machinist, Wijk aan Zeeërweg 53, IJmuiden. Versteeg, G., los arbeider, Willemsbeekweg 100, IJmuiden. Versteeg, H., los arbeider, Zeeweg 32, IJmuiden. Versteeg, H. G., los arbeider, Platanenstr. 6, IJmuiden. Versteeg, J., bouwk.-opzichter, Meervlietstraat 71, Velsen. Versteeg, J., grondwerker, Pr. Krugerstraat 33, IJmuiden. Versteeg, P. J. N„ machinist, Oosterduinweg 28, IJmuiden. Versteeg, W., behanger, Doodweg 51, Velsen. Versteege, C., Schulpweg 165, Velsen. Versteijnen, J. A., koetsier, Duin en Kruibergerweg 79, Santpoort. Verstraete, A„ arbeider, P. Vermeulenstr. 9, IJmuiden. Verstrate-Beveren, van Wed. J., Melklaan 75, Velsen. Verswijveren, J., grondwerker, Eikenstr. 41, IJmuiden. Verswijveren J. J., fabrieksarbeider, Van Nidekstr. 12, Velsen. 320 Fil* Stationsweg 44 IJm O. - Bedden - Dekens - Matrassen

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 336