G. EIKELENBOOM UITGEVER HAARLEM Kleverparkweg 207 Telefoon 11086 Verwoerd, W. A., brandstoffenhandel, Bloemstr. 65 rd, IJm. Verwoert, R„ arbeider, Berkenstraat 24, IJmuiden. Verzijde, J., los arbeider, W. Barendszstr. 48 IJmuiden. Verzijlbergh, J. Th„ directeur gem. reinigings- en ontsmet- tingsdienst, Velserduinweg 127, IJmuiden. Verzijlenberg, W. J., boerenarbeider, Dood of Nieuweweg 8, IJmuiden. Vessies, C., melkslijter, Adrianastr. 9, IJmuiden. Vessies, W. J., koopman, v. Galenstr. 6, IJmuiden. Veuger, H. A. P., manufacturier, Pr. Steijnstr. 47, IJmuiden. Vienne-Leenhouts, Wed. J. A., Qederstr. 18, IJmuiden. Vierstra, A., Bloemstraat 120, IJmuiden. Vierzen, van J., stoker, Zandersstraat 32, IJmuiden. Velder, de A. C., metselaar, Velserduinweg 326, IJmuiden. Vilder, de F., uitvoerder, IJmuiderstraatweg 13f, IJmuiden. Vilten, P., arbeider, Brederoodscheweg 46, Santpoort. Vincent, J. P., muziekleeraar, Schipbroekerlaan 9, Santpoort. Vingerhoed, F., metselaar, Meidoornstr. 5, IJmuiden. Vink, A, arbeider, IJmuiderstr.weg 8, IJmuiden. Vink, A., polderwerker, van Speijkstr. 51, IJmuiden. Vink, B. H„ fabrieksarbeider, van Valkenburgstr. 7, Velsen. Vink, H. B., fabrieksarbeider, Ogelwightstraat 32, Velsen. Vink, H. F„ fabrieksarbeider, Casembrootzijstr. 4, IJm. Vink, J., visscher, Mahustraat 22, IJmuiden. Vink, grondwerker, van Speijkstraat 47, IJmuiden. Vink, P. M., caféhouder, de Ruyterstraat 127, IJmuiden. Vinke, P., zeeloods, Julianakade 64, IJmuiden. Vis, A., los arbeider, Kanaalstraat 156, IJmuiden. Vis, B., pakhuisknecht, Bothastraat 6, IJmuiden. Vis-Verbeek, Wed. Ch., Kanaalstr. 98, IJmuiden. Vis, G., machinist, Bloemendaalschestraatweg 31, Santpoort. Vis, J., los arbeider, Tuindersstraat 53, IJmuiden. Vis, J., los arbeider, Tulpenstr. 11, Santpoort. Vis, J. J., bankwerker, Jb. v. Heemskerkstraat 41, IJmuiden. Vis, J. J., reiziger, Hageveldstr. 10, Santpoort. Vis, S., varensgezel, Annastraat 27, IJmuiden. Vis, T., varensgezel, Annastraat lrd, IJmuiden. Vis-'Groen, Wed. T., Pr. Krugerstraat 53, IJmuiden. Vis, van der G., machinist, de Weerdstraat 24, IJmuiden. Vis, van der H., havenarbeider, Enschedéstr. 24, IJmuiden. 322

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 338