K. VISSER, Brandstoffenkandel ELECTRO TECHNISCH BUREAU, H. DEN OTTER Driehuizerkerkweg 61, Driehuis. Visser, K„ vischhandelaar, Koningstraat lrd, IJmuiden. Visser, K„ brandstoffenhandel, Bloemstraat 109, IJmuiden. Tel. 694. Bloemstraat 109 - Tel. 694 Visser, K., vischrooker, Bre? tapstraat 58, IJmuiden. Visser, V varen.r.a?^; Poggeveenstraat 3, IJmuiden. Visser Blok Pr. Steijnstraat 57, IJmuiden. Visser i! ^erman, de Roemerstraat 8, IJmuiden. L„ timmerman, Hyacinthenlaan 15, Santpoort. Visser, L., stuurman, Enschedéstraat 9, IJmuiden. Visscher, L. J„ assistente huishouding, Burg. Enschedélaan 48, Santpoort. Visser, M„ machinist, Burg. Enschedélaan 26, Santpoort. Visser, M., magazijnknecht, Zeeweg 108, IJmuiden. Visser, M. C., scheepsmaker, Stephensonstraat 8, IJmuiden. Visser, M. P., timmerman, Oranjestraat 7, IJmuiden. Visser, P., los arbeider, Hoofdstraat 346, Santpoort. Visser, P„ vischventer, Pr. Steijnstraat 12, IJmuiden. Visser, P., concierge, Enschedéstraat 4, IJmuiden. Visser-Kunst, Wed. P., Adrianastraat 29rd, IJmuide, Visser, P., electricien, Groeneweg 46rood, IJmuiden. Visser, P., varensgezel, Neptunusstraat 14, IJimuiden. Visser, P., assuradeur, Keizer V/ilhelmstraat 36, IJmuiden. Visser-Doedes, Wed. P., Willebrordstr. 23, IJmuiden. Visser, P„ directeur N.V.A.H.C., Reedersstr. 2-4, IJmuiden. Visser, P., los arbeider, Roggeveenstr. 4, IJmuiden. Visser, P., visscher, Evertsenstr. 21, IJmuiden. Visser, P., magazijnbediende, Kanaalstraat 44, IJmuiden. Visser-Klijn, VVed. P. A., Ger. Doustraat 1, IJmuiden. Visser, P. H., timmerman, Hagelingerweg 138, Santpoort. Visser, P. J„ nettenboeter, Annastraat 6, IJmuiden. Visser, P. J., vischhandelaar, de Rijpstraat 54, IJmuiden. Visser, R., Dirk Hartoghstraat 8, IJmuiden. 325 Levert alle soorten Brandstoffen in prima k concur, prijzen

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 341