M. DE WEERS - IJMUIDEN-OOST Beter drukwerk is voor elk bedrijf noodzakelijk Vraagt prijs en bestelt een proeforder Weerd, de R., huishoudster, Duinweg of Duivelslaan 39, Santpoort. Weerd, de P. C., arts, Stationsweg 5, Velsen, Weerd, de T., teekenaar, Smidt van Gelderstraat 2, Velsen. Weer-en, van A„ huishoudster, Kanaalstraat 76, IJmuiden. Weerkamp, H., huishoudster, Marconistraat 5, IJmuiden. Weernekers, H., timmerman, Rijksweg 200, Velsen. Weers, de A„ arbeider, Ratelstraat 50, IJmuiden. Weers, de F., arbeider, IJmuiderstraatweg 8, IJmuiden. Weers, de H., arbeider, Stationsweg 61, Iljmuiden. Weers, de H. A„ kleermaker, Frans Naereboutstr. 72, IJm. Weers, de J., vrachtrijder, Tuinderstraat 73, IJmuiden. Weers, de J„ koopman, de Ruijterstraat 116, IJmuiden. Brandstoffenhandel - Stationsweg 88 Speciaal adres voor Hollandsche-, Duitsche-, Belgische- er» Engelsche Anthracïet Tel. 653 Eierkole n_^Cokes Tel. 653 Weers, de M., brandstoffenhandelaar, Stationsw. 88, IJm. Weerstand, P., arbeider, Kalverstraat 69, IJmuiden. Weerstand-Hakvoort, Wed. C., Kalverstraat 69, IJmuiden. Weerd, van de A., Lijsterlaan 32, IJmuiden. Wees, van G., chauffeur, Trompstraat 17, IJmuiden. Wees, van W., Kruidbergerweg 48, Santpoort. Wees, van der A, J.» boekhouder, Zeeweg 395, Driehuis. V7ees, van der M., kantoorbediende, IJmuiderstraatweg 62, IJmuiden. Weeshuis, Diaconie, N. H. gemeente, Kerkweg 2, Velsen. Weetsel, J. F., verpleegster, Brederoodscheweg 65, Santpoort Weezenbeek, van A. A. A. M., bouwkundige, Zijweg Nieuwe Schulpweg 310, Velsen. Weezepoel, A., betonwerker, Lindenstraat 28, IJmuiden. Weglau, J. L., bouwkundige Lijsterlaan 4, IJmuiden. Wegman, A., electricein. Smidt van Gelderstraat 40, Velsen. Wegman, K., stoker, Eendrachtstraat 28, Velsen. Wehrheim, O., ingenieur, Nieuwe Schulpweg 1, Velsen. Weimar, A. J„ los arbeider, Marconiestraat 24, IJmuiden. 341 1

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 357