Café Rest. „De Weijman" G. EIKELENBOOM UITGEVER HAARLEM Kleverparkweg 207 Telefoon 11086 Westera, P. C., magazijnmeester, Kruidbergerweg 19, Santpoort. Westerhof, A., beambte Prov. Ziekenhuis, Brederoodsche- weg 31, Santpoort. Westerhuis, A., huishoudster, Wijk aan Zeeërweg 67, IJm. Westerhuis, R. J. A., timmerman, Huygensstr. 85, IJmuiden. Westerink, W. Ch., Pr. Hendrikstr. 114, IJmuiden. Westerman, W., slager, Lagersstr. 20, IJmuiden. Wpsterop, van J. A., groentenhandelaar, Pr. Hendrikstraat 60 rood, IJmuiden. Westerwal, A. stuurman, Annastr. 20, IJmuiden. Westerwal, B. H., los arbeider, Visseringstr. 15 rood, IJmuiden. Westerwal, J., los arbeider, S. P. Kuijperstr. 6, IJmuiden. Westerwal, J. A., matroos, Kennemeriaan 2a, IJmuiden. Westgeest, B. A., boter, kaas en eieren, Schulpweg 93, Velsen. Westland, H., mandenmaker, Bothastr. 36, IJmuiden. Westland, L., mandenmaker, Kon. Emmastr. 2, IJmuiden. Wetering, van H., koopman, Lagersstr. 30, IJmuiden. Wetting, V/. H., electricien, Berkenstr. 4, IJmuiden. Wevers, J., bouwk. opzichter, Zeeweg 309, IJmuiden. Weij, C., arbeider, Lagersstr. 42, IJmuiden. Weij, C. N„ timmerman, Willebrordstr. 36, IJmuiden. Weij, P., los arbeider, Zeeweg 92, IJmuiden. Weijde, van der W., Kruidbergerweg 53, Santpoort. Weijden, van der F. L. G., matroos, Kon. Wilh. kade 1 rd, IJmuiden. Weijden, van der L, J., haringhandelaar, Huygensstr. 38, IJmuiden. Weijers, A. A„ onderwijzer, Meervlietstr. 71, Velsen. A.N.W.B. Tel. Haarl. 22312. Hoofdstr. 500, Santpoort Wezel, C., kantoorbediende, Braamstr. 7, IJmuiden. 344 De ee-ste en beste gelegenheid tot het geven van Partijen en Bruiloften (jeefc prima Consumptie tegen Volksprijzen Aanbevelend Naar de eischen des tijd» ingericht, G. Vellinga

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 360