C. W. P. ten Broeke, Bouwondernemer Stark's Tandpasta DOET ZOO VEEL,KOST ZOO WEINIG, Broek, W. A., vischhandelaar, Pr. Krugerstr. 102, IJmuiden. Broek, ten P., machinist, Neptunusstraat 33rood, IJmuiden. Broek van den A„ ketelmaker, Zandersstraat, 39, IJmuiden. Broek, van den J., loodgieter, Oranjestraat 4a, IJmuiden. Broek, van den spoorwegbeambte, Bloemend.str.weg 186, Santpoort. Broek, van den J. N„ arbeider, Eendrachtstr. 30, Velsen. Broek, van der J., winkelier, J. P. Coenstr. 137, IJmuiden. Broeke, ten Ant., architect, Marconistr. 3, IJmuiden. Tel. 420. Steeds te huur en te koop Broeke, ten C. W. P., aannemer, Wijk aan Zeeërweg 91, IJmuiden. Broeke, ten J. G., timmerman, IJmuiderstr.weg 22, IJmuiden. Broeke, ten J. G., timmerman, Zeeweg 41, IJmuiden. Broeke, ten J. W., sigarenmaker, Tulpenstraat 17, Santpoort. Broeke, ten N. C., bouwkundige, Wijk aan Zeeërweg 154, IJmuiden. Broekema, Th., landarbeider, Groeneweg 54, IJmuiden. Broekens, D. J., leeraar plant- en dierkunde, Duin- en Kruid- bergweg 44, Santpoort. Broekhoff, J., vischhandelaar, W. Beukelszstraat 45rood, IJmuiden. Broekhuizen, Ch. magazijnmeester, J. van Heemskerkstraat 77, IJmuiden. Broekhuizen, D„ machinist, Engelmundusweg 48, IJmuiden. Broekhuizen, H. F., melkslijter, Kon. Wilhelminakade 17, IJmuiden. Broekhuizen, J., straatmaker, Heidestraat 5, IJmuiden. Broekhuizen, K., plaatwerker, Wijk aan Zeeërweg 63, IJmuiden. Broekhuizen-Berg van den Wed. K., Molenstr. 19, Santpoort. Broekhuizen, K., metaalbewerker, Mahustraat 34, IJmuiden. Broekhuizen, M„ machinist, Sparrenstraat 7, IJmuiden. 64 Specialiteit in: Middenstandswoningen en Landhuizen Wijk aan Zeëerweg 91 d - IJmuiden-Oost

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 74