Stark's T andpasta DOET ZOO VEEL, KOST ZOO WEINIG. Bus, J., fabrieksarbeider,, Schulpweg 97, Velsen. Burch, M., kantoorbediende, Kon. Wilhelminastraat 88, IJmuiden. Buseck, van S. M, L., Hagelingerweg 199, Santpoort. Busscher, W., agent v. politie, Groeneweg 19, IJmuiden. Bussch-er Namenberg, H., timmerman, Velserduinweg 194. IJmuiden. Bussemaker, Fr., off. M.S.D., Kievietlaan 8, IJmuiden. Butter-Shell, Wed. A., Velserduinweg 232, IJmuiden. Butter, C., slager, Hoofdstraat 460, Santpoort. Butter, J., arbeider, Westerwijkstr. 1B, Velsen. Butter, I., arbeider, Melklaan 56, Velsen. Butter, J. C., ketelmaker, Tuindersstraat 64, IJmuiden. Buur, J., arbeider, Enschedéstraat 3a rood, IJmuiden. Buuren, van A., machinedrijver, Dennenstraat 10, IJmuiden. Buuren, van B., Hagelingerweg 137, Santpoort. Buuren, van C., bankwerker, Lindenstraat 9, IJmuiden. Buuren, van D., schoenmaker, Velserduinweg 83, IJmuiden. Buuren, van E„ spoorwegarb., de Weerdstraat 26. IJmuiden. Buuren, van J., pakhuisknecht, Eikenstr. 20, IJmuiden. Buuren, van L. machinist, James Wattstraat 9rood, IJmuiden. Buuren, van-Feggelen van Wed. W. J., Pr. Krugerstraat 9, IJmuiden. Buuringen van-Berg van den Wed. L. G., Kerkweg 7, Velsen. Buursma, A. A., verpleegster, Duinlustparkw. 54, Santpoort. Buwalda, J. F. R„ kok, Hyacinthenstr. 19, Santpoort. Buxtorff, B. J., Casembrootstr. 38, IJmuiden. Buijck, A. B., los arbeider, Driehuizerk.weg 63, Velsen. Buijs, A., zeevisscher, van Wassenaerstraat 40, IJmuiden. Buijs, D., vuurwerker, R. Glaesenstr. 27, IJmuiden. Buijs-Oudhoff, Wed. D., IJmuiderstraatweg 65, IJmuiden. Buijs, H., arbeider, de Ruyterstraat 163, IJmuiden. Buys, J., machinist, IJmuiderstraatweg 65, IJmuiden. Buijs, J., sleepbootondernemer, Huygenstraat 17, IJmuiden. Buijs', J. F., ambt. posterijen, Vinkenbaan 12, Santpoort. Buijs, K., arbeider, Stationsweg 94, IJmuiden. Buijs, Th., stoker, Tuindershofje 12, IJmuiden. Buijsman, J., zandvormer, Willemsbeekweg 1, IJmuiden. 71

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 81