Stark's Tandpasta DOET ZOO VEEL, KOST ZOO WEINIG. Buijsman, Th. G., ijzervormer. Zeeweg 217, IJmuiden. Bij, van der J., reiziger, Hageveldstraat 15, Santpoort. Bijl, C., schilder, Trompstraat 67, IJmuiden. Bijl, D., koopman, Ger. Doustraat 79, IJmuiden. Bijl, D., kraandrijver, Schulpweg 127B, Velsen. Bijl, F., schoenmaker, Groeneweg 73, IJmuiden. Bijl, J., Trompstraat 154, IJmuiden. Bijl, J. H., magazijnknecht, van Galenstr. IJmuiden. Bijl, K., schilder, Engelmundusweg 17, IJmuiden. Bijl-Visser, Wed» L., Lumeystraat 27, IJmuiden. Bijl, P., diepzeevisscher, Stephensonstraat 7, IJmuiden. Bijl-Ver hagen, Wed'. P., Grahamstr. 4, IJmuiden. Bijl, W., vischknecht, K. Wilhelmstraat 4, IJmuiden. Bijl, W., los arbeider, Hadleystraat 43, IJmuiden. Bijl, W. F., onderwijzer, Kennemerplein 5rood, IJmuiden. Bijl, van der A. H., verpleegster, Bloemendaalscheweg 86, Santpoort. Bijl, van der C„ stoker, Platanenstraat 12, IJmuiden. Bijl, van der, D., broodbakker, Trompstraat 94, IJmuiden. Bijl, van der G., uitvoerder, Groenelaan 4, IJmuiden. Bijl, van der J„ arbeider, Westerwijkstraat 16, Velsen. Bijleveld, C. A., varensgezel, Zeeweg 69, IJmuiden. Bijleveld, J. P., fabrieksarbeider, Zeeweg 69, IJmuiden. Bijlsma, J., grondwerker, Berkenstraat 33, IJmuiden. Bijsterbosch, M., spoorwegarbeider IJmuiderstraatweg 106, IJmuiden. Bijvank, J., tuinman, Rijksweg 118, Velsen. Bijvoet, W. F., koopman, Stationsweg 92, Velsen. Bijwaard, M., melkrijder, Wijkerstraatweg 256, Velsen. Wijkerstraatweg 1 hoek Kanaalkade Telefoon 2201 Beverwijk Postrek. Velsen 95509 Beëedigd Makelaar in onroerende goederen. Belast zich met het plaatsen van gelden op hypotheek en het sluiten van verzekeringen

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 82