K. TIJSSEN, Mag. DE ZON, Snelliusstraat 23, Tel. 299 Does, van der J., vischknecht, Trompstraat 42, IJmuiden. Does, van der J. P., hoofd R. K. School, Kompasstraat 2, IJmuiden. Does, van der K., vischhandelaar, Zeeweg 393, Driehuis. Does, van der W., vischknecht, Rijksweg 210, Velsen. Doesburg, A. C., dienstbode, Stationsweg 78, Velsen. Doesburg, C., arbeider, Meervlietstraat 45, Velsen. Doesburg, D., grondarbeider, Walravenstraat 10, Velsen. Doesburg, van A„ fabr. arb., Westerwijkstraat 12, Velsen. Doesburg, van W., arbeider, Melklaan 38, Velsen. Doets, A., landarbeider, Genieweg 27, Velsen. Dcets, A., landbouwer, Buitenhuizerweg 4, Velsen. Doets, D., arbeider, Schulpweg 120, Velsen. Doets, G., arbeider, Kerkweg 28, Velsen. Doets, H., landarb., Hoofdbuurtstraat 7, Velsen. Doets, J., landarbeider, Genieweg 37, Velsen. Doets, R., machinist, Visseringstraat 19rd, IJmuiden. Doeve, H., arbeider, Heidestraat 9, IJmuiden. Dcevendans, H., onderwijzer, Zeeweg 197, IJmuiden. Doevendans, Tj., afslager, Kanaalkant 14, IJmuiden. Dok, van Fr., reiziger, Kon. Wilhelminakade llrd, IJmuiden. Dok, van J„ vischkoopman, Dennenstraat 8, IJmuiden. Dok, van J. M., vischknecht, Marconistraat 68, IJmuiden. Dol, J., Kerkplein 3. Velsen. Dol, J., smid, Berkenstraat 22, IJmuiden. Dol, J., monteur, IJmuiderstraatweg 78, IJmuiden. Dol, J., machinist, Kruisstraat 25, Velsen. Dol, P., arbeider, Melklaan 65, Velsen. Dol, P., bouwkundig teekenaar, Lagersstr. 18, IJmuiden. Dolleman, W. A., notaris Wüstelaan 16, Santpoort. Dominicus, J., arbeider, Noorderlaan 40, Velsen. Dommelen, van G., machinist, Kompasstraat 19, IJmuiden. Dommelen, van J. S. E., acteur, Middenduinerweg 6, Santpoort. Dommelen, van W. C., smid, de Ruyterstraat 82, IJmuiden. Domselaar, van C., timmerman, de Ruijterstr. 140, IJmuiden. Domselaar, van C., vrachtrijder, Bloemstraat 102, IJmuiden. Domselaar, van G., koetsier, Duin- en Kruidbergerweg 56, Santpoort. 85 Fil. Stations .'eg 4 i IJm. O. Manufacturen, Lingerie, Werkmansconf.

Adresboeken Velsen | 1930 | | pagina 95