N.V. Melkinrichting „Velsen", Tel. 2062 (Beverwijk) voor prima melk en melkproducten 99 Graaf, J. de, brandstoffenhandelaar, Willebrordstr. 15. IJmuiden. Graaf, J. C. de, bakker, Bloemend.str.weg 138, Santpoort. Graaf, J. D. de, caféhouder, IJmuiderstr.weg 51, IJmuiden. 1. 541. Graaf, J. W. de, fabrieksarbeider, van Langeveldstraat 6, Velsen. Graaf, L. de, chauffeur, Biezenweg 93, Santpoort. Graaf L. de, fabrieksarbeider, Wijkerstr.weg 167, Velsen. Graaf, L. de, fabrieksarbeider, Wijkerstraatweg 281 rood, Velsen. Graaf, P. de, los arbeider, Iepenstraat 26, IJmuiden. Gaaf, R. de, matroos, Hobbemastraat 10, IJmuiden. Graaf, S. de, spoorwegarbeider, Dirk Hartoghstraat 70, IJmuiden. Graaf', S. de, bakker. Tuindersstraat 74, IJmuiden. Graaf, T. de, Planciusdwarsstraat 2, IJmuiden. Graaf, W. de, Kruidbergerweg 46, Santpoort. Graaf, W. H. de, stoker, Napierstraat 15, IJmuiden. Graaf, W. J. de, matroos trawler, Torricellistraat 46, IJmuiden. Graaf, W. de, vletterman, Annastraat 21, IJmuiden. Graaf, W. de, los arbeider, Pr. Hendrikstraat 65, IJmuiden. Graaf-van der Heide, Wed. W. de, werkster, Pres. Steijnstr. 28, Graah' u.' de, vletterman, Pr. Hendrikstraat 65 rood, IJmuiden. Graaif, A. dc, visscher, Kon. Wilh.kade 37 rood, IJmuiden. Graaff, C. S. de, klerk politie, Mahustraat 10, IJmuiden. Graaff, C. de, los arbeider, Kon. Emmastraat 2, IJmuiden. Graaff-van der Wal, Wed. C. de, Kruidbergerweg 64 Santpoom. Graaff-Hoogerwerf, Wed. D. de, Stephensonstraat.42 IJmuiden. Graaff, H. de, hoofd bewaarschool, Schoutenstraat 9, IJmuiden. Graaff, H. de, tuinarbeider, Uitendaalstraat 24, Santpoort. Graaff, H. de, typograaf, Trompstraat 193, IJmuiden. Graaff, H. G. de, agent v. politie, de Rijpstraat 87, IJmuiden. Graaff, K. de, bankwerker, Annastraat 18 rood, IJmuiden. Graaff, J. van der, matroos, Visseringstr. 11 rd, IJmuiden. Graaff, J. van der, kapitein binnen\aart, Kanaalstraat 21, IJmuiden. Graaman, H. A., groentenhandelaar, Platanenstraat 51, IJmuiden. Graaman, tuinder, Wijk aan Zeeërvoetpad 7, Velsen. Graaman, P., landarbeider, Hagelingerweg 42, Santpoort Graffner, G. G. A., wijnhandelaar, Hagelingerweg 183 Santpoort. Gragt, J. P. van der, arbeider, Kz. Wilhelmstraat 35, IJmuiden. Graman, J„ veehouder, Rijksweg 289, Santpoort Gramberg, J., kraamverpleegster, stationsweg 26, Velsen. Gramberg, N., kinderverzorgster, Stationsweg 26 Velsen. Grammer, geb. T. Waal, Bloemend.straatweg 148, Santpoort. Grandia, J. P., machinist, Bloemend.straatweg 57, Santpoort. Grapendaal, G., veehouder, Zeeweg 262, IJmuiden. Grapendaal, G., tuinder, Biezenweg 71, Santpoort. Grapendaal, H., bankwerker, Zanderstraat 12, IJmuiden. Grapendaal, melkverkooper, Meervlietstraat 24 Velsen. Grapendaal, R., melkrijder, Walravenstraat 40, Velsen. Grapendaal, T., los arbeider, Noorderluan 55, Velsen.

Adresboeken Velsen | 1933 | | pagina 107