nb TANDPASTA doosjes 15-20-25 ct.% tubes 25-35 ct 6 Chr. School „Groen v. Prinsterersch." IJmuiden, Koningsplein. Hoofd: T. van Popta. (1. o. en u. 1. o.) Chr. School „Marnixschool", IJmuiden, Stephensonstraat. Hoofd: D. Visser. Chr. School „School met den Bijbel", Santpoort, Fr. Netscherlaan. Hoofd: J. Verkruijssen. School voor Chr. Nat. Schoolonderwijs, P. Vermeulenschool, IJmui den (O.), Stationsw. Hoofd: B. Schipper. Chr. School „Julianaschool" IJmuiden (Oost), Engelmundusweg. Hoofd: A. Kool. Chr. School „Emmaschool", IJmuiden (Oost), Beukenstraat. Hoofd: K. J. Noij. Chr. School „Uw Koninkrijk Kome", Velsen, van Langeveldstraat. Hoofd: A. Verhoeff. Chr. School „Da Costaschool", Velsen, Noorderlaan. Hoofd: M. J. Grüter. c. Bijzondere bewaarscholen: Bewaarschool der Vereeniging „Volksonderwijs afd. IJmuiden-- Velsen, IJmuiden, Willemsplein. Hoofd: Mej. N. G. Hooijschuur, Idem IJmuiden (Oost), Casembrootstraat. Hoofd: Mej. H. de Jong. Mevr. van Tuyll bewaarschool, IJmuiden. Hoofd: Mej. E. E. Meijer. Insinger bewaarschool, James Wattstraat, Hoofd: Mej. H. de Graaf. R.K. Bewaarschool IJmuiden. Hoofd: Mej. M. A. C. Allertz. R.K. Bewaarschool, Driehuis. Hoofd: Mej. M. A. van Deuzen, R.K. Bewaarschool, Velsen, Corverslaan. Hoofd: Mej. J. M. J. T. Nelissen. Maria Cornelia Fröbelschool, Velsen, Eendrachtstraat. Hoofd: A. v. d. Meer. Maria Bewaarschool, Velsen, Kerkplein. Hoofd: Mej. C. E. Rom. R.K. Bewaarschool, IJmuiden, Zeeweg. Hoofd: Mej. M. P. F. Batte. Bewaarschool der Vereeniging „Volksonderwijs afd. Santpoort, gevestigd in een lokaal der openbare lagere school F aldaar. Hoofd: Vacature. Ned. Hervormde Kleuterschool, Banjaertstraat, Velsen (Noord). Hoofd: Mej. S. C. Hogenbirk. Nijverheidsscholen. Gemeentelijke Visscherijschool te IJmuiden, Waarnemend directeur: P. J. Verwaijen. Nijverheidsschool te IJmuiden. Directeur: H. J. Zeeman. Handelsscholen. Handelsavondschool te IJmuiden. Directeur: L. Jansen.

Adresboeken Velsen | 1933 | | pagina 10