pjT TANDPASTA C. van Leeuwen Jr. - IJmuiden doosjes 15-20-25 ct.% tubes 25-35 ct Kanaalstraat No. 89 Prima Kwaliteit Billijke Prijzen Maat- en Reparatie-Inrichting Leeuwen-Wibbenhorst, Wed. D. van, Schulpweg 37. Velsen. Leeuwen, D van, Stationsweg 25, IJmuiden. Leeuwen-Fortgens, Wed. E. van, naaister, Trompstr 25, IJmuiden. Leeuwen, F. C. van, spoorwegbeambte. Kerkstraat 3 rd, IJmuiden. Leeuwen, G. van, fabrieksarbeider, Melklaan 4, Velsen. Leeuwen, G. van, machinist, Carolinastraat 15, IJmuiden. Leeuwen, G. van, machinist, Engelmundusweg 91, IJmuiden. Leeuwen, G. J. van, loodgieter, Elzenstraat 38, IJmuiden. Leeuwen, H. A. van, winkelier, Sirenestraat 20, IJmuiden. Leeuwen! H. H. van, metselaar, Walravenstraat 13, Velsen. Leeuwen, I. van, varensgezel, Kanaalstraat 208, IJmuiden, Leeuwen-Valstar, Wed. I. van, D. Hartoghstr. 46, IJmuiden. Leeuwen, J. van, Ruysdaelstraat 6, IJmuiden. Leeuwen, J. van, kantoorbed., Wijk aan Zeeërweg 128 IJmuiden. Leeuwen. J. van, boterhandelaar, D. Hartoghdw.straat 22, IJmuiden. Leeuwen, J. van, los arb., IJmuiderstr.weg (achter Tivoli) IJmuiden. Leeuwen-Thomas, Wed. J. van, Trompstr. 128, IJmuiden Leeuwen-Olffen, van, Wed. J. van, v. Wassenaerstr. 58, Jmuiden. Leeuwen, J. A. van, los arbeider, W. Beukelsz.straat 29, IJmuiden. Leeuwen, K. van, sjouwerman. Oosterduinweg 82, IJmuiden. Leeuwen, L. van, arts, Havenkade 1, IJmuiden, Tel. 231. Leeuwen, M. J. van, bankwerker, v. Wassenaerstraat 6, IJmuiden. Leeuwen, N. van, reiziger, Meeuwenlaan 40, IJmuiden. Leeuwen, P. van, schoenmaker, Corverslaan 68, IJmuiden. Leeuwen, P. I. van, stuurman, Sirenestraat 9, IJmuiden. Leeuwen, P. J. F. van, reeder, Driehuizerkerkweg 6. IJmuiden. Leeuwen! S. van, vischknecht, Trompstraat 122, IJmuiden. Leeuwen, W. van, schipper, Kon. Wilhelminakade 59 IJmuiden. Leeuwen, W. van, machinist, Dirk Hartoghstraat 11, IJmuiden. Leeuwrik, D. M., kantoorbediende, Nachtegaallaan 2, IJmuiden. Leewis, W„ agent van politie, Trompstraat 52, IJmuiden. Lefering, A. J. E., gezagvoerder, Brederoodscheweg 83, Samtpoon. Legebeké, G. J. H.,'vischhandelaar, Kanaalstraat 23, IJmuIden. Legebeke, vischhandel, Vischhal B, IJmuiden, Telefoon 400. Lelieveld, C., kruidenier, Cypressenstraat 21, IJmuiden. Lem-Hoogland, Wed. A. N. van der. Kruisstraat 9, Velsen. Solied adres voor alle soorten Dames- Heeren- en Kinderschoenwerk

Adresboeken Velsen | 1933 | | pagina 184