Osch, Th. J. van, kraandrijver, G. Doustraat 10', IJmuiden. Oorthuis, P., fabrieksarbeider, Schulpweg 104, Velsen. Oorthuis, K., arbeider, Engelmundusweg 38, IJmuiden. Oorthuijsen, J. C. W., tuinder, Terrasweg 33, Santpoort. Oorthuijsen, P., landarbeider, Hagelingerweg 15, Santpoort. Oorthuijsen, W., broodbezorger, Velserduinweg 135, IJmuiden. Oortwijn, J., fabrieksarbeider, Westerwijkstr. 2 b, Velsen. Oortwijn, S. G„ slager, Visseringstraat 8, IJmuiden, Tel. 155. Oost, C. J. van, comm. ter seer., Wijkerstraatweg 286, Velsen. Oost, G. van, monteur, Zeeweg 249, IJmuiden. Oostbree, W. H. van, koopman, Dr. Hartoghstraat 2, IJmuiden. Oosten, A. P. van, schipper, Frogerstraat 47, IJmuiden. Oosten, B. F. van, dekknecht, Wijkermeerpolder 10, Velsen. Oosten, H. van, fabrieksarbeider, Valkenburgstraat 4, Velsen. Oostendorp, A. C., monteur, Kanaalstraat 5, IJmuiden. Oostendorp-Hannik, C., Brederoodscheweg 95, Santpoort. Oosterhof, P., verpleger, Breder.weg 52, Santpoort. Oosterhuis, J. Rijksweg 250, Santpoort. Oosterhuis, K., los arbeider, Elzenstraat 15, IJmuiden. Oosterman, J. P., magazijnbediende, Fr. Naereboutstraat 58, IJm. Oosterom, J. W. van, hoofd eener school, Stationsweg 53, Velsen. Oosterveer, J. Th. golfleeraar, Zeeweg 245, IJmuiden. Oosterwal, G., straatmaker, Willemsbeekweg 89, IJmuiden. Oosterwal, J., los arbeider, Engelmundusweg 42, IJmuiden. Oosterwijk, A. A., arts, Fr. Naereboutstraat 70, IJmuiden. Oostewaal, J., arbeider, Hyacinthenstraat 20, Santpoort. Oostindië, H., hoofdagent v. politie, Willebrordstr. 46, IJmuiden. Oostveen-Ros, M., Frogerstraat 40. IJmuiden. Oostveen, A. van, IJmuiderstraatweg 25, IJmuiden. Oostveen, J., machinist, Wijk aan Zeeërweg 6, IJmuiden. Oostveen, J„ uurwerkcentrale, Bloemend.str.weg 68, Santpoort. Oostveen, W. F., smid, Walravenstraat 9, Velsen. Oostveen-van Hal, Wed. J., winkelierster, Kanaalstr. 188, IJmuiden. Oostwaard, J. G. van, Lijsterlaan 26, IJmuiden. Oostwonder, D., chauffeur, Eschdoornstraat 30, IJmuiden. Ootjers, C., melkhandelaar, Bakkerstraat 18, IJmuiden. Ooijen, W. van, mandenmaker, Velserduinweg 78, IJmuiden Opbergen-de Ridder, Wed. A. van, Mahustraat 18, IJmuiden. Opbergen, F. A. van, theaterdirecteur, Breesaapstr. 52, IJmuiden. Opbergen, J. van, varensgezel, J. van Heemskerkstr. 20 rd, IJm. Opbergen, F. van, J. van Heemskerkstraat 10 rd, IJmuiden. Opdam, slager, Bloemend.straatweg 66, Santpoort. Opdorp, F. van, grondwerker, Stationsweg 9, IJmuiden. Ophoff, N. A. C., Stationsweg 61, Velsen. Oppersma, B„ magazijnknecht, Kievitlaan 12, IJmuiden. Oprei, A., onderwijzer, Driehuizerkerkweg 37, Velsen. Orsel-Kruizinga, F., Koningsplein 1, IJmuiden. Orth, J. Th., boekhouder, Planciusstraat 4, IJmuiden. Orij-Bakkum, Wed. J„ Piet Heinstraat 105, IJmuiden. Os, A. van, los arbeider, Huygensstraat 29, IJmuiden. Os, A. van, Bloemstraat 20, IJmuiden.

Adresboeken Velsen | 1933 | | pagina 217