261 Stam, N., vischknecht, Kompasstraat 31, IJmuiden. Stam, P,, musicus, Stationsweg 91, IJmuiden. Stam, P. J., fabrieksarbeider, Heidestraat 4, IJmuiden. Stam, P. J., fabrieksarbeider, Burg. Weertsstraat 46, Velsen. Stam, S., metselaar, Doodweg 21, Velsen. Stam, T., mandenmaker, Cederstraat 1, IJmuiden. Stam, W. K., steenlosser, J. P. Coenstraat 13, IJmuiden. Stammer, H. J., Trompstraat 110, IJmuiden. Stammis, K„ smid bankwerker, S. v. Gelderstraat 15, Velsen, Stangenberger, P. A., machinist, Ahornstraat 12, IJmuiden. Stapel, C„ stoker, Duinstraat 1, IJmuiden. Stapper, D. H., smid, Casembrootstraat 25, IJmuiden. Stapper, Wed. D. J., de Ruyterstraat 52, IJmuiden. Stapper, G. H., schilder, Burg. Weertsstraat 24, Velsen. Stapper, J. A., smid, Kanaalkade 44, Velsen. StapperschroeJE, M. R., verpleegster, Terrasweg 8, Santpoort. Star, J. van der, plaatwerker, Ogelwightstraat 8, Velsen. Staring, W. A., ingenieur papierfabriek, Woonschip de Roerdomp, Zijkanaal B, Tel. 27. Stark, G„ metselaar, Bloemstraat 118, IJmuiden. Stark, J., machine bankwerker, Princestraat 7, Velsen. Stark, J., tandarts, Duinweg 39, Santpoort. Starre, A. van der, magazijnknecht H.O,, Linschotenstraat 1, IJmd. Starreveld, A., kantoorbediende, Kruidbergerweg 29, Santpoort. Starreveld, A., Walravenstraat 22, Velsen. Starreveld, A., machinist, Wijk aan Zeeërweg 2, IJmuiden. Starreveld, F. G., zeevischhandel, Vischhal B, IJmuiden, Tel 1. Starreveld, F. G., vischhandelaar, Driehuizerkerkw. 44, Velsen. Telefoon 381 Starreveld, Wed, R,, Casembrootzijstraat 12, IJmuiden. Start, A., timmerman, Dennestraat 1, IJmuiden. Steeg, J. van der, fabrieksarbeider, Princestraat 1, Velsen. Steeg, M. van der, schoenmaker, Princestraat 1, Velsen. Steegman, H. J„ fotofraaf, Evertsenstraat 5, IJmuiden. Steemann, A. F. W., Tussehenbeeksweg 32, IJmuiden. Steen, Wed. A. van der, J. v. Heemskerkstraat 34, IJmuiden. Steen, Wed. A. van der, 2e Torricellidw.straat 1, IJmuiden. Steen, A. van der, vischknecht, Snelliusstraat 9, IJmuiden. Steen, A. van der, vischknecht, Stephensonstraat 67, IJmuiden. Steen, A. van der, schipper, Willem Barendszstraat 60, IJmuiden. Steen, _A. van der, concierge, Wijk aan Zeeërweg 96, IJmuiden. Steen, C. van der, havenarbeider. Pres. Krugerstraat 8, IJmuiden. Steen, C. van der, los arbeider, J. v. Heemskerkstraat 31, IJmuiden. Steen, C. van der, vakvereen.bestuurder, Snelliusstr. 47, IJmuiden, Telefoon 372. Steen, G. A. van der, brievenbesteller, Enschedestraat 12, IJmuiden, Steen, G. C. van der, los arbeider, J. v. Heemskerkstraat 83, IJmd. Steen, H, van der, vischknecht, Corn. Drebbelstr. 14 rd, IJmuiden. Steen, H. van der, havenarbeider, Mahustraat 11, IJmuiden. Steen, Wed. J. A. van der, Corn. Drebbelstr. 20 rd, IJmuiden. Steen, J. van der, varensgezel, Kon. Wilhelminakade 20, IJmuiden.

Adresboeken Velsen | 1933 | | pagina 273