318 Zomer, K., visscher, Elzenstraat 17, IJmuiden. Zomer, L., machinist, Elzenstraat 22, IJmuiden. Zomerdijk, G. A., winkelier, Genieweg 28, Velsen. Zomeren, H. van, grofsmid, Spilbergenstraat 22, IJmuiden. Zon, B. K., stoker gr. vrt., Duinstraat 1, IJmuiden. Zon, S. van, tuinder, Rooswijk 15, Velsen, Zon, J. van der, fabrieksarbeider. S. v. Gelderstr, 7, Velsen Zon, Wed. J. van der, Walravenstr. 37, Velsen. Zon, W. J. P. van der, tuinder, Noorderlaan 35, Velsen. Zon, W. van der, landbouwer,, Buitenhuizerweg 5, Velsen. Zonderen, C. van, los arbeider, Snelliusstraat 33, IJmuiden. Zonderen, H, van, arbeider, Stephensonstr. 11, IJmuiden. Zonneveld, A., bloemist, Schulpweg 122, Velsen. Zonneveld, A. M., Pr. Hendrikstr. 10 rd, IJmuiden. Zonneveld, C., Kruidbergerweg 59, Santpoort. Zonneveld, G„ brievenbesteller, Tusschenbeeksweg 13, IJmuiden. Zonneveld, H., meteropnemer P. E. N., Hoofdstraat 164, Santp. Zonneveld, J. J., arbeider, Pastoorsstraat 28, Santpoort. Zonneveld, N., broodbakker, Wijkerstraatweg 13, Velsen. Zonneveld, P., grondwerker, Van Speijkstraat 43, IJmuiden. Zonneveld, P. N. J., brandstoffenhandelaar, Terburgstr, 32, Santp. Zonneveldt, A. W., fabrieksarbeider, Burg. Weertstr. 60, Velsen. Zonneveldt, B. F., fabrieksarbeider, Watervlietstr. 10, Velsen. Zonneveldt, C. J., machinist, Velserduinweg 133, IJmuiden, Zonneveldt, J. P., fabrieksarbeider, Ogelwightstraat 12, Velsen. Zonneveldt, M., papiermaker, Doodweg 9, Velsen. Zonneveldt, P., fabrieksarbeider, Corverslaan 82, Velsen. Zoon, P., fabrieksarbeider, Gr. Hout- of Koningsweg 186, Velsen. Zoonen, W. van, spoorwegarbeider, Groeneweg 17, IJmuiden. Zoontjes, N., koopman, Kalverstraat 4, IJmuiden, Zoontjes, W., Stationsweg 47, IJmuiden. Zorgdrager, C. G., ag. van politie, Alex. Bellstr. 49, IJmuiden. Zorgdrager, C. H., timmerman, Engelmundusweg 24, IJmuiden. Zorgdrager, G. O., fabrieksarbeider, Tuindersstraat 11, IJmuiden. Zorgdrager, H, J., fabrieksarbeider, Trompstr. 136, IJmuiden. Zuidam, J, A., broodbakker, Enschedestraat 16, IJmuiden. Zuidema, A., rijksklerk, de Rijpstraat 93, IJmuiden. Zuidema, J., grondwerker, Popelstraat 18, IJmuiden. Zuiderduin, A. Th., vrachtrijder, Stationsweg 92, IJmuiden. Zuiderduin, C., arbeider, Fazantenlaan 7, IJmuiden. Zuiderduin, H., tuinman, Duin- en Kruidbergerweg 58b, Santpoort. Zuiderduin, ^Ved. J., Melklaan 7, Velsen. Zuiderduijn, D., jachtopziener, Duin- en Kruidb.weg 68, Santpoort. Zuiderduijn, G., brievenbesteller, Hoofdstraat 226, Santpoort. Zuiderhaaks, N.V. Expl. Mij., (dir. W. J. Kermcr), Middenhaven straat 64, IJmuiden, Tel. 257, Zuidervaart, H., teekenaar, Wijkerstraatweg 42, Velsen. Zur Mühlen Co., cargadoor, Kanaalstr. 49, IJmuiden, Tel. 41. Zutphen, G. W. van, stratenmaker, Van Speijkstr. 49, IJmuiden. Zutphen, P. van, arb. N. S„ Gr. Hout- of Koningsweg 128 Velsen.

Adresboeken Velsen | 1933 | | pagina 334