Zwager, N. P., koopman, J. v. Heemskerkstr. 63, IJmuiden. Zwagerman, C. A., verpleegster, Brederoodscheweg 49, Santpoort. Zwalf, L., electricien, Zeeweg 90 rd. IJmuiden. Zwan, A. van der, vischknecht, de Rijpstraat 28, IJmuiden. Zwan, C. J. van der, los arbeider, Heidestraat 41, IJmuiden. Zwan, Wed. J. van der, Julianakade 14, IJmuiden. Zwan, J. van der, fabrieksarbeider, Willem Barendszstr. 7, IJmd. Zwan, J. T. van der, kantoorbed., J. P. Coenstraat 93, IJmuiden, Zwan, L. C. van der, schipper, J. v. Heemskerkstr. 25 rd, IJm. Zwan, N. van der, visch- en fruithandel, Huygensstraat 61, IJm., Telefoon 552. Zwan, W. van der, machinist, Huygensstraat 79, IJmuiden. Zwanenburg, A., los arbeider, Vleetstraat 29, IJmuiden, Zwanenburg, A. J., landbouwei, Zuider Kanaalweg 27, Velsen. Zwanenburg, B., Fr. Naereboutstr. 22, IJmuiden. Zwanenburg, B., machinist, Engelmundusweg 83, IJmuiden. Zwanenburg, C„ visscher, Kompasstraat 52, IJmuiden. Zwanenburg, C„ landbouwer, Hoofdbuurtstraat 6, Velsen. Zwanenburg, C., wachtsman, de Weerdstraat 22, IJmuiden, Zwanenburg, C., landbouwer, Zuider Kanaalweg 26, Velsen. Zwanenburg, C., melkhandelaar, de Rijpstraat 9, IJmuiden. Zwanenburg, H., melkslijter, Hofgeest 20, Velsen. Zwanenburg, H., arbeider, P. Potterstraat 18, IJmuiden. Zwanenburg, J., gem. arbeider, Ruysdaelstr, 13, IJmuiden. Zwanenburg, J., dir. N.V. Gem. Belang, Wijk a. Zeeërweg 162, IJmuiden, Tel. 380. Zwanenburg, M. J., melkslijter, Stationsweg 2, IJmuiden. Zwanenburg, M., brandst.han., Kalverstr. 20, IJmuiden, Iel. 563. Zwanenburg, N. G., visscher, Kompasstraat 3t>, IJmuiden. Zwanenburg, P., machinist H. O., van Ostadestraat 42, IJmuiden. Zwanenburg, S. P., scheepstimmerman, Willebrordstr. 89, IJm. Zwanenburg Zonen, WLagersstraat 16, IJmuiden, Fel. 894. Zwanenburg, W„ melkslijter en kruidenier, Lagersstr. 18, IJm. Zwanenburg, W., los arbeider, Ratelsstraat 5, IJmuiden. Zwart, A., visscher, Prins Hendrikstraat 21, IJmuiden. Zwart, A., electricien, Eiland 19, IJmuiden. Zwart, A,, takelaar, Bloemstraat 64, IJmuiden. Zwart, A., schipper, Pres. Krugerstraat 20, IJmuiden. Zwart, A., vischsorteerder, Bloemstraat 105, IJmuiden. Zwart, B. ketelmaker, de Weerdstraat 30, IJmuiden. Zwart, C., Eschdoornstraat 9, IJmuiden. Zwart, C., stuurman op een trawler, Pr. Steijnstr. 36, IJmuiden. Zwart, D., werkmeester papierfabr., Wijkerstr.w. 46, Velsen. Zwart, Wed. E., Dirksstraat 8, IJmuiden. Zwart, E„ dir. N.V., Kennemerlaan 31, IJmuiden. Zwart, E., visscher, de Rijpstraat 26, IJmuiden. Zwart, E., los arbeider, Adrianastraat 21, IJmuiden. Zwart, E„ visscher, Huygensstraat 88, IJmuiden. Zwart, E„ los arbeider, j. van Heemskerkstr. 89, IJmuiden. Zwart, G., visscher, Pres. Krugersfr. 6, IJmuiden.

Adresboeken Velsen | 1933 | | pagina 336