Gemeentezaken Moderne Lampen bij JU Gr. Houtstr. 163, Haarlem, Tel. 12393 «MaB llLsIl ^Oi Burgemeester. Mr. F. L. J, E. Rambonnet. Wethouders. J. C. Dunnebier. J. p. Nijssen. P. Bosman. Leden van den Gemeenteraad. P. H. van Rummelen. J. E. Sluiters. J. Stark. C. van der Steen. K. H. Tusenius. F- P. Vermeulen. van der Veer. W. F. Visser. A. de Waal. A. van Woensel. D. Zalm. P. van Zutphen. J. Zwanenburg. Secretarie. Dagelijks geopend van 9—1 uur. Secretaris: M. K. Hofstede. Burgerlijke Stand. Het bureau van den Burgerlijken Stand is dagelijks, uitgezonderd des Zondags en op de daarmede gelijkgestelde dagen, voor het pubhek geopend van 9 uur voormiddags tot 1 uur namiddags, en °P Goede Vrijdag des voormiddags tusschen 9.30 en 10 uur. Met den Zondag worden ten deze gelijkgesteld de Nieuwjaars dag, de Christelijke tweede Paasch- en Pinksterdagen, de beide Kerstdagen, de Hemelvaartsdag en de verjaardag der Koningin. Het bureau zal op Zondagen en op de daarmede gelijkgestelde dagen door den betrokken Ambtenaar van den Burgerlijken Stand tusschen 9.30 en 10 uur des voormiddags worden geopend op verzoek van een belanghebbende, indien de verzoeker aantoont, dat met de te verrichten werkzaamheid niet tot den volgenden daq kan worden gewacht. Voor huwelijksaangiften wordt inzonderheid zitting gehouden op Woensdag van v.m. 10 tot 's middags 12 uur. Voor de huwelijksvoltrekking zijn bepaald Maandag en Dinsdag van 9 uur v.m. tot 10 uur v.m. kosteloos. en 10 uur v.m. tot 12 uur ƒ10.— en overigens M ]5, Woensdag en Vrijdag van 9 uur v.m. tot 1 uur n.m. 3o!— P. Bosman. A. ten Broeke. H. Dekker. C. Diependaal. IC. Dunnebier. Mr. A. van der Flier. J. P. Handgraaf. G. Heijkoop. W. van Heijst. H. Hom.burg. W. J. F. Laurent. E. Luikman. C. P. J. Maas.

Adresboeken Velsen | 1933 | | pagina 7