Vil Ned. Hervormde Kerk. IJmuiden-Öost. Predikant: Ds. Callenbach. Kerkgebouw: Goede Herderkerk, Velserduln- weg. Hervormd Vereenigingsgebouw: Kalverstraat. Ned. Hervormde Kerk. Velsen. Predikant: Ds. J. Bronsgeest. Kerkgebouw: Kerkplein. Ned. Hervormde Kerk. Santpoort. Predikant: Ds. R. H. Oldeman. Kerkgebouw: Burg. Rambonnetlaan bij Wüs- telaan. Ned, Hervormde Kapel. Pastorieweg, Santpoort. Oud-Katholieke Kerk. Kon. Wilhelminakade 39, Umuiden (zie paq. 98). ROOMSCH-KATHOLIEKE KERKEN. R.K. Parochie van St. Engelmundus. Driehuizerkerkweg 111. Pastorie: Driehuizerkerkweg 113, giro 253641. Pastoor: B. I. M. de Jong. Kapelaan: Fr. J. A. van Pal. H.H. Missen: Zondags 7.00 8.30 en 10.30 uur. Hoogmis: 8.30 uur. Congregaties dames en jongedames: Woens dagavond 8 uur. Congregaties Heeren en Jongemannen: Zon dagavond 8.15 uur. Rusthuis en Pensionaat v. dames en heeren: „De Voorzienigheid", Dr. Schaepmanlaan 2. R.K. Kerk St. Gregorius. Umuiden. Kerkgebouw: Kanaalstraat. Pastoor: J. C. de Moei. Kapelaan: C. Stet. H.H. Missen: 6.45 uur, 8 uur en 9.30 uur. Hoogmis: 9,30 uur. 's Avonds 7 uur: Lof. Maandag: 7.30 uur Congregatie voor meisjes. Woensdag: 7.30 uur Congregatie voor jon gens. Zaterdag 5 9 uur gelegenheid om te biech ten. R.K. Kerk O.L. Vrouw van Altijddurenden Bijstand. Kerkgebouw: Fr. Netscherlaan. Giro 267519. Klooster Huize St. Joseph: Wulverderlaan 1. Overste: Zr. M. Liduine. Fröbelschool: Zr. Benigna. Modevakschool: Zr. Cypriana. Wit-Gele Kruis: Zr. Wilhelmina. Vrouwel. Jeugdbew.: Pastoor Goossens. Mannel, Jeugdbew.: Kapelaan Konijn. R.K. Volksbond: Kapelaan Konijn. R.K. Kerk St. Jozeph. Velsen-Noord. Kerkgebouw: Wijkerstraatweg 55. Pastoor: J. Schoenmaker. Kapelaans: H. Groen en H. Rozenburg. Klooster der Paters Capucijnen. Willemsbeekweg D 12. Parochie van den H. Laurentius. Pastoor: Pater Emanuel. Kapelaans: Pater Livinus, Pater Emestus, Pa ter Majella. Spreekuren: 6-7 's avonds. Kerkbestuur: M. Zwanenburg, Stationsweg; M. J. Zwanenburg, Kalverstraat; J. Kocht, Sta tionsweg. Vereenigingsgebouw Fidelis: Dir. Pater Er- nestus. Graal. Dir. Pater Livinus. R.K. Vrouwenbond. Dir. Pater Livinus. R.K. Politiebond. Dir. Pater Emanuel. R.K. Hanze. Dir. Pater Livinus. Rozekrulsers. Gebouw: Stationsweg 65, IJmulden-Oost. Stads-Evangelisatie. Willemsbeekweg, IJmulden-Oost. Vrijz. Hervormden. Vereenigingsgebouw: Stationsweg, IJmuiden- Oost. VEREENIGINGEN. Algem. Ned. Betaalbewerkers Bond, A.N.M.B. Afdeeling Umuiden. Secretariaat: Trompstraat 128. Voorz.: R. de Waal, Geelvinckstraat 64. Seer.: J. A. v. Leeuwen, Trompstraat 128, Penn.m.: J. Stolp, Jac. v. Heemskerkstr. 68. R.K. St. Joseph Gezellenvereeniging. Umuiden I. Bik- en Arnoldkade 40. Praeses: Pastoor J. C. de Moei. Vice-praeses: Kapelaan C. Stet. Sen ior Secr.: Th. K. Witte. Vereenigingsgebouw: Kerkstraat 2. R.K. St. Joseph Gezellen Vereeniglng. Gebouw: Willemsbeekweg 10. Praeses: Pater Emanuel. Vice-praeses: Pater Majella. Senior: J. Mors, Kalverstraat 80. Secr.: S. Kabel, Zeeweg 12. R.K. Speeltuin Vereen. „Vrij en Blij". Zeeweg, achter de jongensschool. Geest, adviseur: Pater Majella. Voorz.: F. Strijbosch, Willemsbeekweg. Secr.: L. Meesters, Meeuwenlaan. Penn.m.: B. B. Demmers, Fr. Naereboutstraat. Katholieke Jeugd-Centrale (K.J.G.) De Kruisvaart. Directeur: Pater Majella. R.K. Sportvereeniging O.I.V. Geest, adviseur: Pater Majella. Voorzitter: C. Strijbosch. Junior: H. van Kruyen. R.K. Tooneel-Vereen. „Kunst zij ons streven". Secr.: P. Vermeulenstraat 20. Voorz.: J. v. d. Kolk. Secr.: J. G. Olsthoorn. Penningm.: Mej. C. M. Tervoort. R.K. Vrouwelijke Jeugdbew. voor Kath. Actie. Zeeweg 138. Directeur: Pater Livinus. Leidster: Mej, F. Grimbergen. R.K. Vrouwelijke Jeugdbew. voor aKth. Actie. Pres. Krugerstraat 106. R.K. Gemengd Zangkoor „Inter Nos". Secr. J. van Leeuwen, Trompstraat 128. Voorz.: J. Bogaard. Penningm.: Mej. M. van Laer. Vereen, voor Zwakzinnigenzorg v. d. Gemeente Velsen. Secr.: A. ten Broeke, Marconistraat 3, Urn. Voorz.: H. Groeneveld, Da Costalaan 14, Driehuis. Penn.m.: E, W. de Boer, Zeeweg 293, Urn. Werkinrichting V.V.Z.Z. voor Zwakzinnigenzorg. Houtmanstraat 1. Dir.: A, P. Stolk, Hagelingerweg 333. Allerlei soorten cocosmatten, loopers, rieten stoelen, borstelwerken, worden er vervaardigd.

Adresboeken Velsen | 1940 | | pagina 13