u H. W. COSTERmake,aar °'9* van uw flat of woning Tel. 5531 I •ng G. A. CENSE, makelaar og id. 26 aankoop/verkoop hypotheken/taxaties Gemeentebestuur A. NAWIJN, burgemeester, beheert algemene zaken, verkeersza ken, strandexploitatie, huisvesting en planologie. Spreekuur: woensdag van 10.00-12.00 uur alleen na afspraak. K. C. VAN DER MIJE Pzn, loco-burge meester, wethouder van bedrijven, sociale- en sportzaken, volksgezond heid en milieubeheer. Spreekuur: woensdag van 16.00 - 17.00 uur ten raadhuize, zij-ingang Kleine Krocht. J. ATTEMA, wethouder van publieke werken en het grond- en woningbedrijf. Spreekuur: maandag van 16.00-17.00 uur ten raadhuize, zij-ingang Kleine Krocht. I. M. AUKEMA, wethouder van finan ciën, onderwijs en personeelszaken, als mede culturele aangelegenheden. Spreekuur: maandag van 18.30-19.30 uur ten raadhuize, zij-ingang Kleine Krocht. J. Hoogendoorn, secretaris. Raadsleden R. A. van As (C.D.A.), Van Leeuwen hoekstraat 16, telefoon 2463. H. E. Bosman (V.V.D.), Wilhelminaweg 9, telefoon 2973. M. G. J. Couvreur (V.V.D.), Dr. de Visser straat 3, telefoon 5004. P. Flieringa (Inspraak Nu), Brederode- straat 1, telefoon 2181. Mr. A. N. Gielen (V.V.D.), Haarlemmer straat 66, telefoon 5545. W. J. G. van der Heijden (P.v.d.A.), Burg. Engelbertsstraat 60. mevr. M. S. Hugenholtz-Jkvr. van Rhein- eck Leyssius (V.V.D.), Duindoornlaan 11, Bentveld/post Aerdenhout, telefoon 023 - 24 09 14. M. P. F. Joustra (V.V.D.), Wilhelminaweg 24, telefoon 5155. L. Koper (P.S.P./P.P.R.), Potgieterstraat 30, telefoon 6218. A. J. van der Moolen (P.v.d.A.), Pasteur straat 13, telefoon 5462. H. de Pater (A.R.), Schoolstraat 11, tele foon 4390. A. A. Roselaar (V.V.D.), Fr. Zwaanstraat 90, telefoon 3764. J. Termes (Inspraak Nu), Oosterpark straat 39, telefoon 4740. N. Weber (P.v.d.A.), Keesomstraat 137. Gemeentesecretarie Telefoon 4841. Postrekening 40020 t.n.v. de gemeente Zandvoort. De gemeentesecretarie geopend van 8.30 - 12.30 uur is gesplitst in 5 afde lingen, welke met uitzondering van de afdelingen 2, 4 en 5 in het raadhuis zijn ondergebracht. Afdeling 1 - Algemene Zaken (ingang Haltestraat) behandelt de zaken betref fende openbare werken, gemeentebe drijven, en volksgezondheid, alsmede collectevergunningen, Drank- en Hore- cawet (uitgezonderd drank- en horeca- belasting), Hinderwet, Loterijwet, strandexploitatie, ventvergunningen, standplaatsvergunningen, Winkelslui tingswet, post- en archiefzaken. Chef: W. Harting, referendaris ter se cretarie, plaatsvervangend secretaris. Bureau Volkshuisvesting en Ruimtelijke Ordening (ingang aan de Haltestraat) behandelt huisvestingszaken, woning- karthotheek, sanering, bestemmings plannen en ruimtelijke ordening. Bureauchef: J. Heemskerk, hoofdcom mies A ter secretarie. Afdeling 2 - Financiën en Belastingen (Raadhuisplein 4) behandelt gemeente- financiën en gemeentebelastingen. Bij deze afdeling zijn tevens onderge bracht de kas der gemeente, die van de Gemeentelijke Sociale Dienst en de Dienst Publieke Werken. De kas is geopend van 8.30 - 12.30 uur. Chef: K. van den Heuvel, referendaris ter secretarie, die tevens de functie van comptabele bekleedt. Afdeling 3 - Onderwijs- en Personeels zaken (ingang aan de Haltestraat) be handelt onderwijs- en personeelszaken, drank- en horecabelasting, alsmede culturele-, jeugd- en sportaangelegen- heden, recreatie, publiciteit en voorlich ting. Chef: W. B. Wilmink, referendaris ter secretarie. Afdeling 4 - Burgerzaken (Schoolstraat 6) behandelt de zaken betreffende bevol king, burgerlijke stand, militaire zaken, verkiezingen, uitvoering inentingswet, de afgifte van arbeidskaarten, paspoor ten, toeristenkaarten en diverse verkla ringen, w.o. die omtrent het gedrag. Op deze afdeling vindt ook plaats de bij houding van het leerplichtregister, de verzorging van het gemeentelijk foto archief en het recreatieonderzoek.

Adresboeken Zandvoort | 1976 | | pagina 6