65 Chr. Gereformeerde Kerk. Predikant vacature. Tijdelijk Voorzitter Kerkeraad J. C. Buijs, Haarl.meer, Ouderlingen: J. C. Buijs; J. van der Meer Pzn. Diakenen: H. Jongkind Hzn.; H. Trommel. R.-K. Kerk Kudelstaart. Pastoor A. Kramer. Kerkmeesters: C. de Boer; H. Nigten; H. Bon; N. Klein. Armmeesters: K. de Jong; C. Stolwijk; A. 0. de Boer. Oud-Katholieke Kerk. Pastoor A. B. Dievenbach; Secretaris W. de Groot; Penningmeester J. C. Rinkel. Chr. Jongelings-Vereen. „Gideon", (op Geref. Grondslag). Voorzitter Jac. van der Laarse; Secretaris P. van Dam; Penningmeester C. Ofman. Jongelings-Vereen. op Geref. Grondslag „Calvijn". Voorzitter: T. Groeneveld Jaczn.; Secretaris J. Verveld; Penningmeester J. de Vries. Geref. Meisjesvereen. „Roeping en Plicht". Presidente Mej. E. L. Lineman; Secretaresse Mej. J, Groeneveld; Penningm. Mej. T. Reurekas. Ned.-Herv. Meisjes Naaigezelschap „Dorcas". Presidente Mevr. Ds. P. de Bruijn. Chr. Knapenvereeniging „Thimotheus". Leider G. Kommers. Knapenvereeniging Oosteinde. Leider: P. C. Luijten. Zondagsschoolvereen. „'t Mosterdzaadje". Voorzitter: Ds. P. de Bruijn; D. Fook; B. Broeckmans; G. Kommers; K. Stork; J. Hulsbos; J. Jongkind Hzn.; J. J. van Dillewijn; C. Harting Pzn. Doopsgezinde Jongerenkring. Voorzitter Aid. Eveleens Azn.; Secretaris J. van dei- Zwaard Jzn.; Penningmeesteres Mej. A, Bloemink, Religieus Socialistisch Verbond. Voorzitter M. Harmsen; Secretaris J. Koedijk; Pen ningmeester M. R. C. Alderden.

Adresboeken Aalsmeer | 1925 | | pagina 67