A, Snethlage, tandarts, Chrysantenstraat 37; tel. 655. Spreekurenalle werkdagen, behalve Donderdag, van 13 uur. Zaterdags van 12 uur Woonadres: Koninginneweg 204, Amsterdam-Zuid. Tel. 20051. H. Scheltens, tandarts, Dorpsstraat 24; telef. 269. Spreekuren alle werk dagen van 12.30 uur. Dinsdags, Woensdags, Donderdags en Zater dags van 9—10 uur. Maandagav. en Donderdagav. van 78 uur. B. Gazati, tandarts, Uiterweg 1. Spreekuren Maandag, Vrijdag 68 en Woensdag 122 uur. Dr. Van der Meulen, kinderarts, Wittekruisgebouw, Ophelialaan 68; telef. 270. Spreekuren Donderdag 33.30 uur. Dr. Van Herwaarden, oogarts, Wittekruisgebouw, Ophelialaan 68; telef. 270. Spreekuren Vrijdags vanaf half 3. Witte Kruis- en Wijkverpleging. Wittekruisgebouiv en Wijkverpleginq. (Afd. Aalsmeer der N. H. Ver. „Het Witte Kruis"). Gebouw en magazijn en ver pleging sartikelen Ophelialaan 68. tel. 270. Concierge W. v d. Laarse z. Wijkzusters: Zr. Vink en Zr. Brok. Consultatiebureau voor Zuigelingenzorg, eiken Donderdag van 1 tot4uur Consultatiebureau voor Kleuterzorg, eerste en derde Maandag van iedere maand van 3 tot 4 uur. Oor-, Neus- en Keelarts Woensdags om de 14 dagen, 's middags van 4 tot 5 uur. Oogarts Donderdagsmorgens van 9 tot 10 uur Hoogtezonbestraling, Diathermie-behandeling. Douchebadinrichting, geopend Donderdags en Vrijdags van 10 uur tot 12.30 uur en van 3 uur tot 8.30 uur, en des Zaterdags van 9 uur tot 12.30 uur en van 2 uur tot 8.30 uur. Verloskunde, Mej. N. A. Verkerk, Weteringplantsoen 1, (gemeente-vroedvrouw). Me jM. Eisenberger, Stommeerweg 118, tel. no. 428. EEREDIENST. NedHerv. Kerk, Eerste predikantsplaats dorp Ds. Y. Alkema, predikantsplaats, Oost, Ds. H. v. d. Linde. Ouderlingen J. J. v. Dille wijn, K. Stork (scriba), J. Jongkind Hzn., Joh. de Graaf, D. Jongkind Jzn., C. Passchier, Diakenen C. Harting Pzn., C. J. Braber, G. H. van Itterson, L. Pol, J. Been Kzn., Kerkvoogden: P. van der "Meer Pzn., Voorz.; J. v. d. Zwaard Pzn., Secr.; G. Harting, C. Passchier, C. van Leeuwen Jzn.; Notabelen M. Verbeek, P. Kuite, Alb. Baardse, J. Bos man, D. v. d. Schilden, P. Spaargaren, M. Tichelaar. Correspondentie-adres K. Stork, Chrysantenstraat 43. Geref. Kerk Pred. Ds. J. Knoppersen. Ouderlingen J. D. van Iperen, J. M. Hartman, L. W. Kramer, J. Pik en C. de Vries; Diakkenen W. v. d. Pol, P. Clement en W. Ko r ens tra. Clir. Geref. Kerk. Kerkgebouw aan de Lijnbaan. Predikant vacant; 3 Ouderlingen J. Grocneveld, H. Jongkind en H. Trommel. Voorz.: P. J. Meijer; Scriba: H. Trommel; 3 diakenen T. van Iperen, Ev. Heeren en W. Piet. Doopsgezinde Kerk. PredikantDs. R. C. de Lange. Kerkeraad Jb. Alder- den Dzn., voorzitter, J. v. d. Zwaard Jr., secretaris; C. Eveleens Pzn., Ie boekhouder; P. Alderden Jzn., 2e boekhouder; Leden J. W. Atema, J. van Leeuwen Wzn., J. W. Maarse, E. Maarse Wzn., K. Maarse Jacz., R. J. Wentzel, Mej. Ag. M. Keessen, Mej. L. Keessen en D. Buis Gzn. 8

Adresboeken Aalsmeer | 1940 | | pagina 12