R.K. Kerk. Pastoor A. Bongers; Kerkmeesters Th. v. d. Berg, Th. H. Brink en J. J. Hogervorst. Armmeesters A. de Boer Czn., Th. Meiman en J. L. v. d. Zon. R.K. Kerk Kudelstaart. Pastoor J. H. van Kessel. Kerkmeesters N. Klijn, G. de Boer, P. de Kuijer en W. Raadscheldcrs, Secretaris. Armmeesters KL de Jong, Ant. de Boer, J. de Boer en L. Lammers. Oud-Kath. Kerk. Pastoor A. R. Heyligers. Secretaris W. de Groot, Pen- ningmeester A. Smit (Uithoorn). Correspondentie-adres van het Kerkbestuur Oostcinderweg 392, Aals- meer-Óost. ONDERWIJS. 1. U.L.O. school, Schoolstraat, Hoofd: G. den Hertog. 2. Openbare lagere school, Dorp, Hoofd J. Wilkeshuis. 3. Openbare lagere school, Oosteinde. Hoofd L. Mus. 4. Openbare lagere school, Uiterweg. Hoofd I. Bierma. 5. Openbare lagere school, Columbia laan. Hoofd L. Statema. 6. Bijzondere school (Chr.), Dorp, Hoofd H. Bierling. 7. Bijzondere school (Chr.), Oosteinde. Hoofd: W. Dam. 8. Bijzondere school (Chr.), Ophelialaan 182. Hoofd: D. Dijkstra. 9. Bijzondere school (R.K.), Stommeerweg 11. Hoofd: C. Olijhoek. 10. Bijzondere school (R.K.Kudelstaartscheweg 249. Hoofd: J. Schaper. 11. Middelbare Handelsavondschool met 5 j.c. Dir.: G. den Hertog. 12. Fransche Cursus, Hoofd J. Kempers. 13. Rijks Tuinb. Winterschool. Dir. A. Buisma; Ir. C. Koeman; Rijks- tuinbouwconsulent, J. Nijdam, J. Schaper en J. A. Zoutendijk (Haar lem), leeraren. M. van Leeuwen, Amanuensis-Concierge. 14. Algemeene Tuinbouwavondcursus, Columbialaan. Hoofd: L. Statema. 15. Nijverheidsschool voor Meisjes, Aalsmeer, Hadleystraat 73. Dir. Mej. J. E. E. Bekker. 16. Mr. Jac. Tak's Bewaarschool, Leidster: Mej. C. Visser. Voorz. Joh. Hofman. Secr. A. Buisma. Penn. J. P. Berghoef. Commissie tot ivering van schoolverzuim. Voorz.: M. Komen; Secr.: D. Dijkstra. BANKEN. De Twentsche Bank N.V.Zijdstraat 46, tel. 334. Dir.L. C. Ritsema. Coöp. Tuinbouwbank Stationsw. 6, tel. 569. Kassier W. M. v/d Zwaard. Ned. Middenstandsbank: Agent K. A. Wesselius, Ophelialaan 9, tel. 259. Spaarbank AalsmeerAdministrateur Joh. Wesselius, Zijdstr. 10, tel. 454. Spaarbank Nut en Genoegen Adm. D. Jongkind, Stationsw. 10, tel. 324. POLDERS. Oosteinde-polderVoorz. B. Wegman Czn.; secr.-penn.: M. Alderden Cz. HornmeerpolderVoorz. H. Bosch, Amsterdam, Sloterweg 1121; Secr.- penningm. A. O. de Boer, bestuurslid J. Lambalk, Weesp, bestuurslid vacant. Stommeerpolder: Voorz. W. Maarse Jbzn., secr.-penn. J. K. v. Zijverden. Zwarte- of Schinkelpolder Voorzitter L. Griffioen; Secr.-penningm. J. v. d. Peppel. Rietwijkeroorderpolder Voorz. J. H. Pape, Amsteldijk-Zuid; Secr.-penn.: J. v. Blaaderen, Amstelveen. 9

Adresboeken Aalsmeer | 1940 | | pagina 13