Aalsmeersche Tuinbouw Bond. Voorz. vacant; seer.: J. C. M. Mensing, penningm.: Jb. Alderden Dzn. Bureau Secretaris: Stommeerweg 68, telef. 410. Ver. De Proeftuin. Voorz. G. Buskermolen, secr. Ir. C. Koeman, penn. N. van Erk, chef-kweeker K. Zwartendijk. Ver. de Afd. Aalsmeer Kon. Ned. Mij. v. Tuinb.- en Plantkunde. Voorz. G. Oud, secr. C. J. Augustijn, penningm. D. Jongkind Mzn. Kon. Ned. Mij. v. Tuinb.- en Plantkunde: Secretariaat: J. C. M. Mensing Stommeerweg 68. Rijkstuinbouwvoovlichtingendienst. Ir. C. Koeman, Rijkstuinbouwconsulent te Aalsmeer. Kantoor Stationsweg 17, Aalsmeer, telef. 688. Woonhuis: Uiterweg 86, Aalsmeer, telef. 403. Assistenten P. J. Joore en J. Bakker. Schrijfhulp: J. A. A. Knoppers. Ver. van Oud-Leerl. v. Tuinbouwwiniercuvsusser. Voorz.: A. J. Tas, Had- leystr. 39; secr. W. Eveleens Jzn., Uiterweg 263; penn. G. Spaargaren Jaczn., Uiterweg 364. Ver. v. Snijbloemen- en Plantenhandelaren op het Binnenland. Voorz. D. Jongkind Mzn.; Secr. Joh. Hofman; Penningm. G. J. Baardse; Correspondentie-adres J. C. M. Mensing. Ver. v. Snijbloemenexporteurs. Voorz. J. J. Hilverda; Secr. Joh. Hofman, Penningm.: W. Tas Dzn.; Correspondentie-adres: J. C. M. Mensing. Commissie voor den uitvoer naar België, Luxemburg en Duitschland van snijbloemenVoorz.: J. C. M. Mensing, Stommeerweg 68, Aalsmeer, telef. 410; Buureau: Stommeerweg 68, Aalsmeer. Ned. Chr. Landarbeiders Bond. Voorz. M. Biesheuvel; Secr. J. Kant; Penningm. G. Joh. Cornelisse. R.K. Land- en Tuinarb. Bond St. Deus Dedit. Voorz. J. J. van Bergen, Kudelstaartscheweg 65; Secr. C. de Bok, Mijnsheerenweg 58; Penn.m.: G. Bon, .Kudelstaartscheweg 265. Nederlandsche Tuindérsbond, Kring Aalsmeer. Voorz.: J. Keessen Dz., Stationsweg 12, Aalsmeer; Secr.-Penningm.: P. Mantel, „Liberty", Aals- meerderweg 457, Aalsmeer. Afd. Aalsmeer-West: Voorz.: A. v. d. Zwaard Jzn., Secr.: A. Maarse. Aalsmeerderweg 893, (post Nieuw-Vennep). Ned. Bond van Arbeiders in het Landbouw-, Tuinbouw- en Zuivelbedrijf. Voorz. T. v. Zanten; Secr. G. Kooij, Hornweg 143; Penn.m. K. Bol. Andere vakken. Alg. Ned. Bouwvakarbeiders Bond. Voorz.: G. Knol; Secr.: H. Koppelhof, Oosteinderweg 146; Penningm.: J. de Vries. Ned. Ver. v. Spoor? en Tramwegpersoneel. Voorz.: J. J. de Groot; Secr.: J. Biesheuvel, Penningm.: S. v. d. Heide. Bond van Rijwielhandelaren in Nederland B.R.H.N.), Afd. Aalsmeer Voorz. S. de Waal, (post Rijk), Aal sm. dijk 210; Secr.: D. Eveleens, Aalsm.dijk 652, Aalsmeer. Bond van Nederl. Onderwijzers. Voorz. M. J. Engelvaart; Secr. C. D. de Jong; Penningm. M. J. Engelvaart. Ned. Onderw. Genootschap. Voorz. L. Statema; Secr.I. Bierma; Pen ning meesteresse Mej. G. Sjollema. Middenstandsver, „Aalsmeer"Voorz. C. H. Nuyt; Secr. H. J. Brey; Penningm.B. de Boer. Bestuurdersbond. Voorz.T. van Zanten; Secr. G. Knol; Penningm. J. de Vries. Chr. Bestuurdersbond. Voorz. P. Batenburg, Begoniastraat 31; Secr. W. Strampel, Heerenweg 19; Penningm. G. J. Cornelisse, Helling 8. 12

Adresboeken Aalsmeer | 1940 | | pagina 16