ALGEMEENE INLICHTINGEN
GEMEENTEBESTUUR EN GEMEENTE-INSTELLINGEN.
BurgemeesterJ. Kastelein, ambtswoning Dorpsstraat 17, telef. 317. Spreek
uren in den regel op werkdagen tusschen 10 en 12 uur ten gemeentehuize,
Dorpsstraat 9.
Wethouders P. v. d. Meer Pzn., Oosteinderweg 136, telef. 552; D. Jong
kind Mzn., Stationsweg 10, telef. 324.
RaadsledenJb. Alderden Dzn., Stationsweg 18, telef. 629 (S.D.A.P.);
A. Baardse. Stommeerweg 60 (C.H.); J. J. van den Bergen, Kudelstaart-
scheweg 65 (R.K.); W. Harting Wzn., Sportlaan 45 (S.D.A.P.); Mevr.
J. E. BuisGroeneveld, Oosteinderweg 129a (S.D.A.P.); Joh. Hofman,
Stommeerweg 38, telef. 375 (V.D.): G. H. van Itterzon, Oosteinderweg
nr. 158, telef. 406 (C.H.); K. Eveleens Azn., Oosteinderweg 101, tel. 365
(Lib.); D. Jongkind Mzn., Stationsweg 10, tel. 324 (Lib.); P. van der
Meer Pzn., Oosteinderweg 136, telef. 552 (A.R.); J. D. van Iperen Jr.,
Zwarteweg 9, tel. 663 (A.R.); Mr. A. G. H. H. Roeffen, Ophelialaan 61,
tel. 728 (R.K.); J. C. de Jong, Aalsmeerderweg 230 (V.D.).
Secretaris J. M. Wentzel, werkkamer Hulpsecretarie, telef. 760, woonhuis
Ophelialaan 70, telef. 378.
Ontvanger A. Visser, kantoor Hulpsecretarie, eiken werkdag van 912.30
uur; giro no. 41335, telef. 760, woonhuis Dorpsstraat 33.
GemeentehuisDorpsstraat 9, tel. 760, voor het publiek geopend van
8.3012.30 uur, (telef. tevens van 1.305.30 uur).
Afd. 1 (Burgerlijke Stand, Bevolking en Verkiezingen), C. J. Braber,
commies le klas, P. Aalbersberg, klerk 3e kl., J. D. van der.Laarse,
klerk 3e kl., W. Spaargaren, volontair.
Hulpsecretarie, Dorpsstraat 18, tel. 760, voor het publiek geopend van
8.3012.30 uur (telef. tevens van 1.305.30 uur).
Afd. 2 (Algemeene- en Militaire Zaken), J. van der Zwaard Jr., commies
le klas (waarn. gem. secr.), D. C. Visser, adj. commies 2e kl., K. Jong
kind Joh.zn., klerk 2e kl., Mej. M. M. W. Melchior, typiste.
Aid. 3 (Sociale Zaken), Administratie Burgerlijke Instelling voor Maat
schappelijk Hulpbetoon, steunverleening aan werkloozen, arbeidsbemidde
ling e. d. C. N. F. van Sas, commies 2e klas, Jac. Mantel Pzn., klerk
2e kl., A. Eveleens Azn., klerk 3e kl., J. Jansen, volontair, M. A. H.
Gijsberti Hodenpijl, controleur steunverleening.
Afd. 4 (Financiën en Onderwijs)A. Kniep, commies 3e klas (waarn.
gem. ontv.), A. Visser Hzn., Werk 2e kl., W. Harting Wzn. Jr., klerk
3e klas.
Ambtenaren van den Burgerlijken StandBurgemeester J. Kastelein en
C. J. Braber, commies le klas ter secretarie.
Incasseerder en deurwaarder~controleur plaatsel. belastingen .- A. J. Gremmc.
Gemeente-Bedrijven.
Bedrijl Gemeentewerken, Grondbedrijl en Woningbedrijf. Kantoor Dorps
straat 61, telef. 546.
Spreekuren Directeur van Gemeentewerken Dinsdags en Donderdags
van 1112 uur.
Spreeuren Administratie: eiken werkdag" van 8.3012.30 uur (telef.
tevens van 1.305.30 uur).
Directeur bedrijf gemeentewerken Ir. W. Gij zen; Opzichter-teekenaar
H. de Rijk; Tijd. Opzichter-teekenaarJ. v. d. Berg.
Administrateur gemeentebedrijven G. Pannekoek; Klerken .- J. van der
Laarse en K. D. Baardse.
Wethouder van Sociale Zaken P. van der Meer Pzn.
Wethouder van het bedrijf gemeentewerken D. Jongkind Mzn.
5