Commisie tot wering van schoolverzuim Voozritter: I. Bierma; secretaris: D. Dijkstra; leden: H. C. Hendrikse, A. Keessen en W. van Leeuwen. Commissie van toezicht op het middelbaar onderwijs: Voozritter: W. M. v. d. Zwaard; secretaris: A. v. d. Boon; leden: H. J. Breij, Cath. Eveleens Pzn. en L. J Noorman. Commissie van toezicht op het lager onderwijl: Voorzitter: J. Nijdam; secretaris: C. Olyhoek; leden: H. Buisma, K. R. Dubbeling en P. van der Meer Jzn. Schoolmelkcomité: Secretaris-penningmeester: A. J. Tas; leden: J. Uiterwijk, P. H. Heide- man, J. Leen, C.. P. v. d. Ameele, I. Bierma, J. M. M. Spek, J. Kooistra, H. Bierling, D. Dijkstra, L. F. P. Pagano Mirani en N. Zwarthoed Ouderraad voor het openbaar lager onderwijs: Voorzitter: P. Boom; leden: K. Eveleens Azn., A. van Gils, K.. Spaar garen en W. v. d. Zwaard Jbzn. Bioscoopcommissie: Voorzitter: H. Eveleens Azn.; secretaris: A. Kriiep; leden: K. de Boer, M. van Donk, M. J. Engelvaart, C. J. de Hoog en .lt-: Stoof. Disfrictsraad Consumentencrediet: Voorzitter: de Burgemeester; plv.v.voorzitter: Wethouder H. P. Th. Kolk]; secretaris: C. N. F. van Sas, chef afd. Soc. Zaken; leden: G. H. van Itterzon, Mevr. L. v. d. MeijdenSchindelker, T. van Zanten, W. P. Zethof, W.. M. v. d. Zwaard. Commissie van bijstand voor de landbouwstatistiek: Voorzitter: de Burgemeester; leden: A. O. de Boer, D. C. Geense, J. L. van Reeuwijk en M. Splinter. Politie. Rijkspolitie (groep Aalsmeer): bureau Dorpsstraat 18, tel. (d. en n.) 733. Voor het publiek geopend alle werkdagen van 917 en van 20 20.30 uur. Groepscommandant: G. van der Tang, Opperwachtmeester. Politie te Water (groep Aalsmeer): .bureau Dorpsstraat 22, tel. 784. Voor het publiek gèopend alle werkdagen van 622 uur. Groepscommandant: G. Petter, Opperschipper (woonhuis: tel. 520). Brandweer, Commandant: S. J. Havinga, Directeur van Gemeentewerken. Ondercommandant: M. Kamminga. Brandmelding: tel. 733; b.g.g. 546 of 709. Distributiedienst. (agentschap kring Haarlemmermeer.) Kantoor: Zijdstraat 27, tel. 526. Voor het publiek geopend alle werk dagen van 912 uur (tel. tevens van 13.3017 uur). RIJKSDIENSTEN, PROV. INSTELLINGEN, ENZ. Rechtzaken. De gemeente Aalsmeer ressorteert onder de Arrondissementsrechtbank te Haarlem en onder het Kantongerecht te Haarlem. De Kantonrechters te Haarlem zijn: Mr. Th. F. Raedt en Mr. F. J. Gerritsen. Voor het Kantongerecht zijn de zittingen als volgt geregeld: Strafzaken: Maandag, Woensdag en Zaterdag 10 uur. Burgerlijke Zaken: Vrijdag 9.30 uur. Extra judicieele werkzaamheden: Vrijdag 9.30 uur. 6

Adresboeken Aalsmeer | 1946 | | pagina 10