Raadcommissie voor de gemeente-bedrijven: Voorzitter: Wethouder Joh. Hofman Kzn., leden: M. Jongkind Jzn., H. P. Th. Kolk, W. Spaargaren Jzn. en J. van Zijverden Kzn. Commissie van advies van de gemeentelijke dienst voor Sociale zorg: Voorzitter: Wethouder P. van der Meer Pzn; secretaris: G. Blom, chef afd. Soc. zaken: leden: W. Harting Wzn., H. P. Th. Kolk, W. Spaar garen Jzn., Mevr. R. C. C. de HaanLuijks, J. Been, J. Buis Kzn., A. O. de Boer en M. Biesheuvel. Commissie van advies woningtoewijzing (art. 8 Woonruimtewet): Voor zitter: W. Harting Wzn.; secretaris: G. Blom, chef afd. Soc. zaken: leden: G. Buskermolen, Mevr. A. N. RitsemaMeurs en J. van Zijver den Kzn.; 1 vacature. Commissie tot wering van schoolverzuim: Voorzitter: A. Keessen; secre taris: D. Dijkstra; leden: S. C. Hazenberg, P. H. Heideman en H. Woudstra. Commissie van toezicht op het middelbaar onderwijs: Voorzitter: W. Mon- tagne; secretaris: H. J. Breij; leden: N. Hofman, Cath. Eveleens Pzn. en L. J. Noorman. Commissie van toezicht op het lager onderwijs: Voorzitter: J. de Roest; secretaris: H. Buisma; leden: P. van der Meer Jzn. en Mej. M. Schaper. Ouderraad voor het openbaar lager onderwijs: Voorzitter: P. Boom; secretaris: G. J. A. de Ridder; leden: L. Eveleens-de Boer, L. F. Parzer en K. Man. Schoolmelkcomité: Secretaris-penningmeester: A. J. Tas; leden: J. Uiterwijk, P. H. Heideman, J. Leen, C. P. v. d. Ameele, C. Weimar, J. M. M. Spek, J. Kooistra, H. Bierling, D. Dijkstra, L. F. P. Pagano Mirani en N. Zwarthoed. Bioscoopcommissie: Voorzitter: H. Eveleens Azn.; secretaris: J. v. d. Zwaard Jr.; leden: K. de Boer, M. van Donk, J. Brands, C. J. de Hoog J. Hage. Commissie van bijstand voor de landbouwstatistiek: Voorzitter: de Burge meester; leden: A. O. de Boer, J. L. van Reeuwijk en M. Splinter; ass. rijkslandb. cons. P. Stoepker. Politie. Rijkspolitie: (groep Aalsmeer): bureau Dorpsstraat 18, tel. (d. en n.) 733. Groepscommandant: P. A. de Ridder, Adjudant. Politie te Water: (groep Aalsmeer): bureau Dorpsstraat 22, tel. 784. Groepscommandant: G. Petter, Adjudant (woonhuis: tel. 520). Brandweer. Commandant: S. J. Havinga, Directeur van Gemeentewerken. Onder commandant: M. Kamminga. Brandmelding: tel. 733; b.g.g. 546-709-545. RIJKSDIENSTEN, PROV. INSTELLINGEN, ENZ. Rechtzaken. De gemeente Aalsmeer ressorteert onder de Arrondissementsrechtbank te Haarlem en onder het Kantongerecht te Haarlem. De Kantonrechters te Haarlem zijn: Mr. Th. F. Raedt en Mr. F. J. Gerritsen. Voor het Kantongerecht zijn de zittingen als volgt geregeld: Strafzaken: Maandag, Woensdag en Zaterdag 10 uur. Burgerlijke Zaken: Vrijdag 9.30 uur. Extra-judiciele werkzaamheden: Vrijdag 9.30 uur. Provinciaal Waterleidingbedrijf. Storingen te melden: Districtskantoor Hoofddorp, Kruisweg 883, tel. K 25406360. Bij geen gehoor: Techn. ambt. R. M. J. de Wit, Kudel- staartseweg 14, tel. 704, Aalsmeer. 6

Adresboeken Aalsmeer | 1951 | | pagina 10