BANKEN. De Twentsche Bank N.V.: Zijdstraat 46a, tel. 334. Dir.: C. M. Broek hoven. Coöperatieve Tuinbouwbank: Stationsweg 6, tel. 348 en 569. Kassier: W. Montagne. Coöp. Boerenleenbank, RaiJJeisenbank, Amstelveen. Zitting in Veiling gebouw „Bloemenlust", Aalsmeer-O.: Donderdags n.ra. 14.3016.30 uur. Spaarbank Aalsmeer: Voorz.: G. Harting Azn. Secr.: Joh. Wesselius, Zijdstraat 10, tel. 454. Spaarbank Nut en Genoegen. Adm.: W. M. v. d. Zwaard, Stationsweg 10, tel. 533. POLDERS. Hornmeerpolder: Voorz.: H. Bosch, Amsterdam, Sloterweg 1121; secr.- penningm.: A. O. de Boer, Kudelstaartseweg 45, Aalsmeer. Bestuurs leden: J. J. Andriessen, Waverveen, post Mijdrecht, Th. A. J. de Boer, Legmeerdijk 31, Aalsmeer. Stommeerpolder: Voorz.: W. Maarse Jbzn.; secr.-penn.: J. K. v. Zijverden. Schinkelpolder: Voorz.: L. Griffioen; secr.-penn.: N. Moleman, Thorbecke- weg 10, Amstelveen. VERENIGINGEN, STICHTINGEN, INSTELLINGEN, ENZ. Op Godsdienstig gebied. Jeugdraad Ned. Herv. Kerk. Voorz.: Ds.'J. Kramer; secr.: D. Noordam, Kudelstaartseweg 22; penn.esse: J. de Pous, Oosteinderweg 52. C.J.M.V. „Eltheto"Voorz.: J. Maarse; secr. J. S. Koster, Wilgenlaan 22. Penningm.: W. Markwat. Christelijke Meisjesvereniging „Eltheto". Leidster: Mej. J. A. Hulsbos. Aalsmeerderdijk 377; secr.esse: Mej. P. Stofberg, Aalsmeerderdijk 117; penningmeesteresse: Mej. A. C. de Pous. Oosteinderweg 52. Geref. Jongel. Ver. „Calvijn". Voorz.: M. Sepers, Marktstraat 36; secr. L. Wieringa, Aalsmeerderdijk 372; penn.m.: C. de Bruyn, Oosteinder weg 565. Zondagschool „Het Mosterdzaadje". Voorz.: Ds. W. Moerman; secr.: P. Batenburg, Begoniastraat 31. Zondagschool Ned. Herv. Gem. Aalsmeer-Oost. Voorz.: Ds. J. Kramer; secr.-penn.m.: D. Jongkind Jzn.; Hoofd der School: W. Dam. Doopsgezinde gemeente: A. Filiaal-gemeente Bennebroekerweg. Komt bijeen in „De Uil". B. Filiaal-gemeente Aalsmeer-Oost. Komt bijeen op tribune 2 van „Bloemenlust". C. Gemeenteblad Levenslichten Jongerenblad „De Toorts". D. Meisjes-werkgezelschap. Leidster: Mevr. J. AlderdenMaarse, Stationsweg 18. E. Westhill-diensten. 25 afdelingen. Secr. bestuur: Mej. Alb. Maarse, Stommeerkade 11. F. Ledenkring. G. 4 Jongerenkringen met als centraal bestuur „De Brug". Secr.esse: Mej. I. Schouten, Sportlaan 53. H. Doopsgezind kerkkoor. Dir.: W. Keessen. Wilgenlaan 23. I. De Centrale Commissie voor bijzondere kerkdiensten, enz. Secr.: KI. Keessen, Uiterweg 174. J. Zusterkring. Leidster: Mej. H. Buys. Op het gebied van Onderwijs. Openbare U.L.O. School, Aalsmeer, Schoolstraat 4. Hoofd: G. den Hertog, Weteringplantsoen 10. 13

Adresboeken Aalsmeer | 1951 | | pagina 17