Dahliastraat (Dorp): tussen de Rozenstraat en de Chrysan- tenstraat. Dorpsstraat (Dorp): vanaf Zijdstraat (hoek Kanaalstraat) tot de Lijnbaan. Geniedijk (Kudelstaart): vanaf de Kudelstaartseweg („Vrou wentroost"), in oostelijke richting tot de grens met de gemeente Uithoorn (langs de Vuurlijn). Hadleystraat (plan Zuid): eerste hoofdweg links vanaf het Dorp, tussen de Stommeerweg en de Spoorlaan. Herenweg (Kudelstaart): vanaf de Kudelstaartseweg in Z.W. richting langs de Westeinderplas, tot de grens met de gemeente Leimuiden. Helling (Dorp): tussen de Kerkwetering en de ringvaart van de Haarlemmermeerpolder; kruist de Dorpsstraat tussen de no.'s 29 en 31. Homweg (Oosteinde): evenwijdig met de Aalsmeerderweg, vanaf de Zwarteweg tot de grens met de gemeente Nieuwer Amstel. Hortensialaan (plan Zuid): eerste (dubbele) dwarsstraat van de Hadleystraat en de Ophelialaan. Kanaalstraat (Dorp): in het verlengde van de Zijdstraat, van af hoek Dorpsstraat tot de ringvaart van de Haarlemmer- meerpolder (pontveer voor voetgangers en wielrijders). Kastanjelaan (plan Zuid): over de spoorweg, eerste dwars straat in z.o. richting van de Ophelialaan. Kerkweg (Oosteinde): verbindingsweg tussen de Oosteinder- weg en de Aalsmeerderweg, nabij de Oud Katholieke Kerk. Kleine Noorddijk (Oosteinde): voet- en rijwielpad in het ver lengde van de Oosteinderweg (door het Amsterdamse bos). Kudelstaartseweg (Kudelstaart): langs de Westeinderplas, vanaf de Zwarteweg (nabij de watertoren) tot de Heren weg. Legmeerdijk (Oosteinde): vanaf de Geniedijk (Vuurlijn) in N. richting tot de grens met de gemeente Nieuwer Amstel. Lijnbaan (Dorp): Verbindingsweg tussen de Dorpsstraat en de Oosteinderweg. Luwte (Oosteinde): tussen Schinkeldijkje en de R.K. Kerk te Bovenkerk. 22

Adresboeken Aalsmeer | 1951 | | pagina 30